Star Citizen otwiera drzwi do kosmicznej przygody - dostępne za darmo!

Star Citizen otwiera drzwi do kosmicznej przygody - dostępne za darmo!
Spis treści:

Jeśli zawsze marzyłeś o eksploracji odległych zakątków kosmosu w epickiej grze typu MMO, teraz masz ku temu idealną okazję! "Star Citizen", projekt o niespotykanej skali i szczegółowości, jest teraz dostępny do darmowego przetestowania!

Mimo wieloletniego procesu rozwoju i ogromnych nakładów finansowych - przekraczających 664 milionów dolarów - "Star Citizen" nadal utrzymuje status alfa. Jednakże, pomimo tego, gra odnosi ogromny sukces. Producent może pochwalić się bazą ponad pięć milionów graczy.

Jeśli jeszcze nie jesteś jednym z nich, ale chciałbyś przynajmniej wypróbować grę, możesz teraz wziąć udział w tak zwanej kampanii "Fly Free". Daje ona możliwość przetestowania gry za darmo do 15 lutego 2024 roku. Deweloper udostępnia w tym celu pięć różnych statków kosmicznych: Origin 100i, Origin 400i, Nomad, Prospector i Scorpius. W ramach fazy testowej można również bezpośrednio doświadczyć dwóch wydarzeń w grze. Czerwony Festiwal (Księżycowy Nowy Rok) i Coramor (Walentynki).

Zalecany jest komputer z systemem Windows wyposażony w kartę graficzną obsługującą DirectX 11 i dysponujący co najmniej 4 GB pamięci wideo. Do płynnego wyświetlania wymagany jest również procesor z co najmniej czterema rdzeniami obsługujący instrukcje AVX (procesor Sandy Bridge od Intel lub procesor Bulldozer od AMD lub nowszy) oraz co najmniej 16 GB RAM.

A dla wszystkich, których przekonało wydarzenie "Fly Free", przygotowano odpowiednią ofertę. Pakiet startowy gry kosztuje obecnie 49,80$ (199,66 PLN). Więcej informacji i dostęp do darmowej fazy testowej można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

b47

Największa leniwa buła