Premiera Assassin's Creed Red jeszcze w tym roku?

Premiera Assassin's Creed Red jeszcze w tym roku?
Spis treści:

Nowy Assassin's Creed osadzony w Japonii może pojawić się już w drugiej połowie 2024 roku, czyli dużo wcześniej niż się spodziewano. Niedawne plotki sugerują również, że zwiastun gry może zostać ujawniony w maju, a oficjalna prezentacja rozgrywki odbędzie się w lipcu podczas Ubisoft Forward. Należy jednak pamiętać, że żadne z tych doniesień nie zostało potwierdzone przez Ubisoft, więc trzeba je traktować z dystansem.

Jeden z pracowników Ubisoftu zasugerował premierę w 2024 roku w swoim poście na LinkedIn, nazywając Assassin's Creed Japan jednym z największych hitów w 2024 roku. Wokół potencjalnej daty premiery krąży dużo plotek, możliwe, że Ubisoft wkrótce oficjalnie ujawni rąbka tajemnicy, aby powstrzymać plotki i dalszy wyciek informacji.

Obecnie szczegóły dotyczące Assassin's Creed Red są dość skąpe. Wiemy, że gra będzie podobna do Assassin's Creed Odyssey i Valhalla pod względem skali, więc możemy się spodziewać ogromnego otwartego świata, wielu postaci i długiej historii.

Assassin's Creed Red powinien być pierwszym prawdziwym tytułem next-gen z serii Assassin's Creed, co oznacza, że będzie dostępny tylko na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz PC.