Sezon 6 w Warcraft Rumble

Sezon 6 w Warcraft Rumble
Spis treści:

Mini może są małe, ale tego lata do Warcraft Rumble trafią WIELKIE nowości! Dzisiaj udostępniliśmy pierwszą zapowiedź zawartości, z której dowiecie się, co dla was przygotowaliśmy na nadchodzące sezony:

Sezon 6 rozpoczynamy od ekscytującej nowinki – oblężeń. To krótkie, kooperacyjne przygody składające się z 3 misji, które można rozgrywać z członkiem gildii. Będziecie atakować legendarne miasta świata Warcraft, zdobywając potężne nagrody. Szturm na Wichrogród zaczyna się 29 maja.

Rajdy! Tydzień później, 5 czerwca, wprowadzamy pierwszy rajd – Ognistą Czeluść – zaprezentowany po raz pierwszy na BlizzConie 2023. Będzie to największe wyzwanie w Warcraft Rumble. W tej kooperacyjnej przygodzie, wspólnie z przyjacielem, sprawdzicie swoje umiejętności, spryt i mini w walce z Ragnarosem i jego sługami. Na drodze do najważniejszej nagrody – grywalnego Ragnarosa – zdobywać będziecie coraz potężniejsze nagrody.

Sezon 7, który rozpocznie się 10 lipca, przyniesie największą dotychczas nową pulę stronników, gdy zadebiutuje nowa rodzina – Krąg Cenariusa. W jej skład wejdzie dwóch nowych przywódców i trzy oddziały, co umożliwi wam stworzenie pierwszych druidzkich armii. Więcej informacji o Kręgu Cenariusa pojawi się latem.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.