Pustynne bazy i ataki rakietowe... nowa codzienność w Rust!

Pustynne bazy i ataki rakietowe... nowa codzienność w Rust!

Wraz z wprowadzeniem nowego patcha do gry otrzymaliśmy nowy sposób na zmiatanie baz naszych oponentów. Rust to gra która rozwija się niemal z każdą aktualizacją. Nie zawsze jednak dostajemy tak śmiercionośne narzędzia jak MLRS:

No i polecieli…

Do wykonania ataku musimy posiadać moduł namierzający. Zdobycie wspomnianego przedmiotu wymaga zhakowania skrzynek, zniszczenia APC lub zebrania zawartości skrzynki wypadającej z helikoptera patrolowego.

Gdy już zbierzemy moduł wraz z potrzebnymi rakietami… możemy przystąpić do namierzania naszego celu. Wystrzelenie wszystkich rakiet może cieszyć nasze oczy raz na 10 minut.

Oprócz MLRS otrzymamy także pustynne bazy które możemy lootować. Trzeba jednak uważać na NPC!

Z mniejszych aktualizacji dodano także wyszukiwarkę przedmiotów w markecie, możliwość cofania zmian podczas edycji rysunków na tabliczkach i gestykulację podczas kucania.

Podobne artykuły

Balans broni  i nowe skiny w Rust

Balans broni i nowe skiny w Rust

Większość fanów strzelania z SMG i MP5 powinna się ucieszyć. W ostatnich poprawkach do gry zostały wprowadzone usprawnienia dotyczące celności...

Halloween w Rust

Halloween w Rust

Jak każdego roku twórcy ze studia Facepunch przygotowali dla nas sporo atrakcji w samej grze. Oprócz znanego już zbierania cukierków...