Najnowsze Rozszerzenie do Hearthstone: Tarapaty w Tropikach

Najnowsze Rozszerzenie do Hearthstone: Tarapaty w Tropikach
Spis treści:

23 lipca startuje najnowsze rozszerzenie do Hearthstone - Tarapaty w Tropikach! Nowe karty i mechaniki wprowadzą graczy w wakacyjny klimat, a kurort Marina na Spiralnych Wyspach stanie się gorącym punktem na mapie Azeroth.

Nowe Mechaniki i Karty

W przedsprzedaży dostępne są zestawy rozszerzenia, które wprowadza aż 145 nowych kart, w tym legendarną kartę Marin Zarządca. Marin, znany z poprzednich przygód, teraz staje się zarządcą kurortu wypoczynkowego. Każdy gracz, który zaloguje się w czasie trwania wydarzenia, otrzyma tę legendarną kartę za darmo.

Słowo Kluczowe: Turysta

Nowe rozszerzenie wprowadza również nowe słowo kluczowe - Turysta. Każda klasa otrzymuje jednego legendarnego Turystę, który pozwala na korzystanie z kart innej klasy podczas tworzenia talii. Dzięki temu można urozmaicić swoje strategie i wprowadzić więcej różnorodności do gry.

Kurort Marina oferuje graczom 6 nowych zaklęć Napitków, które można rzucać wielokrotnie w czasie gry. Oprócz tego, na wyspie czeka 6 atrakcji turystycznych, które można odwiedzać, spełniając określone warunki.

Towarzysze powracają do trybu Ustawki i Duetów, wprowadzając 12 nowych i 23 zaktualizowanych Towarzyszy. Każdy bohater otrzymuje unikalnego Towarzysza, który synergizuje z jego specjalną mocą, co z pewnością wpłynie na dynamikę rozgrywek.

W sprzedaży dostępne są dwa zestawy: Megazestaw Tarapaty w Tropikach oraz Zestaw Tarapaty w Tropikach. Megazestaw zawiera 80 pakietów kart, 10 złotych pakietów, losową specjalną kartę legendarną, losową złotą kartę legendarną, oraz rewers i skórkę Hakkar, Poskramiacz Ogarów. Zestaw zawiera 60 pakietów kart, 2 losowe karty legendarne oraz rewers Hakkar.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.