Darmowy multiplayer Halo Infinite startuje przed premierą z okazji 20-lecia!

Darmowy multiplayer Halo Infinite startuje przed premierą z okazji 20-lecia!
Spis treści:

Ostatnie dni w społeczności Halo były pełne plotek w temacie przedwczesnej premiery trybu multiplayer z okazji 20-lecia tytułu i współpracy z Xbox. Ku naszemu zaskoczeniu okazały się prawdą i Microsoft prawie miesiąc przed premierą prezentuje nam darmowy tryb wieloosobowy Halo Infinite!

Wczesne wydanie było częścią uczty dla fanów towarzyszącą wydarzeniu Halo 20th Anniversary, które Microsoft świętował wczoraj (15 listopada) specjalnym streamem. Tryb wieloosobowy Halo Infinite można znaleźć w sklepie Xbox, na komputery PC, konsole Xbox, platformie Steam lub w sekcji ostatnio dodane w Game Pass. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, tryb wieloosobowy Halo Infinite będzie darmowy.

Jak już zapowiedziano, 8 grudnia rusza kampania dla Halo Infinite. Opowiadać będzie o kolejnym rozdziale historii Master Chiefa, który zakończył się w Halo 5: Guardians w 2015 roku.

Seria Halo stała się wielkim sukcesem dla Xboxa i Microsoft przez 20 lat współpracy. Możemy zauważyć że grono fanów i graczy na pewno nie będzie się nudzić, a content jaki otrzyma w grze będzie dopieszczony w jak najlepszym klimacie. Czy dołączycie do śmiałków który toczą walkę w trybie wieloosobowym, a może poczekacie na kampanie i doświadczycie kontynuacji epickiej fabuły? Cokolwiek zrobicie, uniwersum gry czeka na was!