Alien: Isolation pojawi się na iOS i Android!

Alien: Isolation pojawi się na iOS i Android!
Spis treści:

Kultowy survival horror z serii filmów Obcy, pojawi się na urządzeniach mobilnych już w przyszłym miesiącu! Feral Interactive ogłosiło, że Alien: Isolation zadebiutuje na iOS i Android 16 grudnia!

Akcja Alien: Isolation toczy się 15 lat po wydarzeniach z oryginalnego filmu Obcy. Amanda Ripley, córka bohaterki filmu Ellen Ripley, dowiaduje się, że znaleziono rejestrator lotu na statku jej matki. Rejestrator ląduje na statku ratunkowym Anesidora i jest przetrzymywany przez Seegson Corporation na stacji kosmicznej w Sewastopolu. Amanda otrzymuje propozycję dołączenia do zespołu poszukiwawczego, aby mogła dowiedzieć się, co stało się z jej matką.

Wersja Alien: Isolation na iOS i Android została dostosowana do gry na ekranie dotykowym z w pełni konfigurowalnym interfejsem. Ponadto w tej wersji otrzymamy wszystkie siedem pakietów DLC, takie jak Last Survivor i Crew Expendable, gra będzie kosztować $14,99 w App Store.

Alien: Isolation zostało wydane na PC, PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One w 2014 roku. Następnie przeniesione do Linuksa i OS X w 2015 roku, a na Nintendo Switch w 2019 roku. Grę dodano również do Amazon Luna w zeszłym miesiącu.

Spróbujecie swoich sił wcielając się w Amandę grając z całkowicie nowej perspektywy urządzenia mobilnego? Wrażenia jakie będzie można odnieść na telefonie ze słuchawkami na pewno będą trzymać w napięciu oraz strachu. Stacja Sewastopol czeka na nas!