The Legend of Zelda: Ogłoszono film o grze

The Legend of Zelda: Ogłoszono film o grze
Spis treści:

Nintendo oficjalnie ogłosiło rozpoczęcie prac nad filmem z popularnej serii przygodowej. Będzie to aktorski film akcji.

Już na początku roku wiadomo było, że Nintendo planuje kolejne adaptacje po spektakularnym sukcesie filmu Super Mario. Japońska firma odkryła rębek tajemnicy o Serialu "The Legend of Zelda", który ostatnio zyskał na popularności dzięki dwóm hitom na Switchu, "Breath of the Wild" i "Tears of the Kingdom", dostaje adaptację w formie aktorskiego filmu akcji!

Informacje dotyczące obsady, fabuły, daty premiery czy nawet obrazka zwiastującego wciąż pozostają tajemnicą. Niemniej jednak wiadomo, że producentem filmu będzie sam twórca serii, Shigeru Miyamoto. Wspierać go będzie Avi Arad, który ma już prawie 30 lat doświadczenia w branży filmowej, a jego producenckie osiągnięcia obejmują takie hity jak filmy Marvela, np. Iron Man, Niesamowity Hulk, Blade czy Venom. Reżyserią filmu zajmuje się Wes Ball, znany przede wszystkim z serii Maze Runner.

Nintendo zdecydowanie ściągnęło znane nazwiska do pracy nad tym filmem i wydaje się, że nie ma zamiaru stawiać sobie małych celów. Tak samo jak Mario, bohater serii - Link - w grach jest niemy. Będzie więc interesujące zobaczyć, jak Nintendo pokona tę przeszkodę oraz czy zostanie to przyjęte przez fanów. Zadeklarowanym celem japońskiego koncernu jest "rozbawianie każdego poprzez rozrywkę".

b47

Największa leniwa buła