Razer Phone podbił serca odwiedzających IEM!

Razer Phone podbił serca odwiedzających IEM!
Spis treści:

Play przygotował krótką filmową relację z IEM 2018 oraz atrakcji, które można było zobaczyć w strefie Razer. Najgorętszą niespodzianką, która czekała na odwiedzających Katowice był pierwszy na świecie smartfon dla graczy z ekranem o odświeżaniu 120 Hz, dostępny tylko w ofercie Play.

Gracze z całego świata mogli sprawdzić jego oszałamiające możliwości oraz wydajność m.in. podczas gry w popularną mobilną MOBA – Vainglory. Telefon trafił także w ręce znanych i lubianych twórców współpracujących z Play. MkRR3, Nervarien, reZigiusz oraz Karolek przez cały weekend nie tylko grali, ale także nagrywali materiały wideo i robili zdjęcia z wykorzystaniem Razer Phone. Ich pierwsze opinie i wrażenia z użytkowania smartfona można obejrzeć w materiale wideo przygotowanym przez Play w tym miejscu:

Razer Phone jest dostępny tylko i wyłącznie w ofercie Play – w opcji abonamentowej Stan Nielimitowany oraz bez abonamentu   Play przygotował także specjalną promocję. Do 8 marca przy zakupie online urządzenia w opcji bez abonamentu można otrzymać 200 zł zniżki oraz 100 zł dla graczy do wykorzystania na portalu dogry.pl Liczba urządzeń w promocji jest ograniczona. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, prosimy odwiedzić stronę: www.play.pl/razer