Mechy nadciągają do Helldivers 2! Nowe przecieki ujawniają imponujący gameplay

Mechy nadciągają do Helldivers 2! Nowe przecieki ujawniają imponujący gameplay
Spis treści:

Fani Helldivers 2 mogą zacierać ręce! Nowe przecieki sugerują, że mechy, czyli jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji gry, są już gotowe do akcji.

Chociaż deweloperzy z Arrowhead Games oficjalnie potwierdzili jedynie prace nad mechami, nowy filmik opublikowany na Reddicie ujawnia gameplay z udziałem tych potężnych maszyn.

Na nagraniu możemy zobaczyć gracza wcielającego się w Helldivera, który wsiada i wysiada z mecha, wykorzystując go do poruszania się i walki na nieznanej planecie.

[SPOILER] Filmik możecie zobaczyć tutaj.

Autor filmu zaznacza, że nie jest on graczem widocznym na ekranie, a jedynie obserwatorem, który dołączył do rozgrywki innego użytkownika.

Oprócz samych mechów, leak ujawnia również inne interesujące nowości, takie jak:

  • Energetyczny wyrzutnia rakiet
  • Meteor do wykorzystania jako stratagem
  • Możliwość wezwania na pomoc grupy NPC-ów Helldiverów

Należy oczywiście traktować te informacje z pewną dozą ostrożności, ale biorąc pod uwagę wiarygodność gameplayu i wcześniejsze zapowiedzi deweloperów, możemy z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że mechy faktycznie zbliżają się do Helldivers 2.

Pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenia ze strony Arrowhead Games, które z pewnością dostarczą więcej szczegółów na temat tej ekscytującej funkcji. Warto również wspomnieć o innych planach deweloperów, m.in. o implementacji opcji skradania się, która z pewnością urozmaici rozgrywkę.

Helldivers 2 zadebiutował na rynku z imponującym sukcesem, co niestety wiązało się z problemami z przeciążeniem serwerów. Na szczęście w ubiegłym tygodniu gracze mogli wreszcie cieszyć się rozgrywką bez większych przeszkód, co daje nadzieję, że deweloperom udało się wyeliminować większość problemów.

Bez wątpienia Helldivers 2 zmierza w dobrym kierunku, a mechy to tylko jeden z wielu powodów, dla których warto śledzić tę grę.