GTA VI znajduje się w „końcowej fazie” rozwoju

GTA VI znajduje się w „końcowej fazie” rozwoju
Spis treści:

GTA 6 to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana gra 2025 roku. Choć do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, Rockstar Games postanowiło przyspieszyć prace nad tytułem.

W tym celu firma zdecydowała się wycofać możliwość pracy zdalnej i nakazać wszystkim swoim pracownikom powrót do biur. Jak podaje Bloomberg, ma to na celu zwiększenie "produktywności" i "bezpieczeństwa".

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Rockstar padło ofiarą ataku hakerskiego, w wyniku którego do sieci trafiły materiały z gry. Później również trailer gry wyciekł przedwcześnie, co zmusiło dewelopera do jego oficjalnego udostępnienia.

Rockstar wierzy, że praca w biurze zminimalizuje ryzyko kolejnych wycieków. Jenn Kolbe, szefowa działu wydawniczego firmy, w mailu do pracowników napisała, że "wprowadzone zmiany pozwolą dostarczyć GTA 6 na najwyższym poziomie jakości i dopracowania, a także zapewnić plan wydawniczy odpowiadający skali i ambicjom gry".

Choć dla fanów to dobra wiadomość, pracownicy Rockstar nie są zadowoleni z powrotu do biur. Według Bloomberga "nie są oni zachwyceni" tą decyzją.

Jednocześnie fani spekulują na temat daty premiery GTA 6. Niektórzy twierdzą, że odkryli ukrytą wiadomość w zwiastunie, która sugeruje datę 24 kwietnia 2025 roku. Pojawiły się również spekulacje, że GTA 6 Online będzie zupełnie nowym początkiem, odcinającym się od starego GTA Online.

Jedno jest pewne: GTA 6 budzi ogromne emocje i z pewnością będzie jedną z najważniejszych gier 2025 roku.