Hot week dla GTA 6: Dwie realne daty na zapowiedź i zwiastun rozgrywki

Hot week dla GTA 6: Dwie realne daty na zapowiedź i zwiastun rozgrywki
Spis treści:

Trailer GTA 6 jeszcze w tym tygodniu? Takie szybkie odsłonięcie brzmi zbyt pięknie, żeby było prawdziwe. Mimo to, te daty warto mieć na uwadze.

Od lat fani wyczekują jakiegoś znaku odnośnie premiery najnowszej odsłony serii Grand Theft Auto. Po licznych domniemanych przeciekach dotyczących nowej gry od Rockstar, wydaje się, że wreszcie nadszedł ten czas. Plotkuje się o dwóch możliwych datach, które gracze obstawiają jako możliwe do zapowiedzi GTA 6. Oprócz wspomnianej oficjalnej zapowiedzi, fani również mają nadzieję na pierwszy zwiastun rozgrywki.

GTA 6: Fani wybrali dwie realistyczne daty na zapowiedz.

Kiedy zostanie zapowiedziane? Na razie to tylko niepotwierdzone daty, ale niektórzy fani są przekonani, że "6" zostanie ujawniona jeszcze tej jesieni. Ostatnio pojawił się bardziej lub mniej wiarygodny przeciek, który obiecywał pierwszy zwiastun GTA 6 w czwartek, 26 października. Pojawiło się także domniemane pełne podsumowanie pierwszego zwiastuna GTA 6 w Internecie. Jednak te informacje, ze względu na anonimowe źródło, prawdopodobnie nie powinny być traktowane zbyt poważnie.

Dla wielu fanów jeszcze bardziej interesujący wydaje się wtorek, 24 października, jako możliwa data odsłonięcia GTA 6. W przeszłości deweloper Rockstar wielokrotnie ogłaszał swoje gry we wtorek, więc wielu sądzi, że w przypadku GTA 6 będzie podobnie.

Na jakie dwa terminy liczą fani do zapowiedzi GTA 6?

Fani myślą, że 24. lub 26 października to najbardziej realne daty na ogłoszenie. Zarówno GTA 5, GTA 4, Red Dead Redemption 2, jak i Red Dead Redemption zostały miały swoje wielkie zapowiedzi we wtorki. Ten wypada tuż przed nadchodzącym ogłoszeniem wyników finansowych, który odbędzie się 8 listopada. To sugeruje 24 października. Niektórzy fani liczą na 26 października ze względu na wcześniejszy przeciek.

Dlaczego Rockstar miałby ogłosić GTA 6 jesienią?

Rzekomo ujawnienie GTA 6 miałoby na celu zaprezentowanie inwestorom szczególnie dobrych wyników. Jeśli jednak trzymać się zasady ogłaszania gier we wtorek, to pozostało niewiele dat: dzień przed spotkaniem z wynikami finansowymi, czyli 7 listopada, byłby już za późno, a prezentacja w Halloween, czyli 31 października, również wydaje się mało prawdopodobna.

Jak realistyczna jest zapowiedz GTA 6 jeszcze tej jesieni?

Nie można wykluczyć zapowiedzi premiery GTA 6 wraz z pierwszym zwiastunem w najbliższych dniach. Terminy te wydają się całkiem realistyczne, choć przypuszczenia fanów to nadal tylko przypuszczenia. Rockstar nie komentuje plotek dotyczących GTA 6, dlatego nie ma oficjalnego stanowiska dewelopera w sprawie oficjalnej zapowiedzi gry.

b47

Największa leniwa buła