Gray Zone Warfare prezentuje pierwsze surowe fragmenty rozgrywki

Gray Zone Warfare prezentuje pierwsze surowe fragmenty rozgrywki
Gra zapowiada się mega ciekawie
Spis treści:

Pierwsze spojrzenie na rozgrywkę

Twórcy realistycznego FPS-a Gray Zone Warfare zaprezentowali 23 minuty surowego, nieprzerwanego materiału z rozgrywki. Pokazano drużynę żołnierzy udających się śmigłowcem do dużej wioski, walczących z przeciwnikami z dystansu i w zwarciu, a następnie zabezpieczających dane wywiadowcze i kierujących się do punktu ewakuacji.

Wideo z gameplay'u

Imponująca grafika i realistyczne efekty

Niektóre z godnych uwagi funkcji to zmiana widoku zza pleców, efekty obrażeń na graczu, animacje trafień i dźwięki otoczenia. Wizualnie gra nadal wygląda oszałamiająco, z bujną dżunglą, rozległymi polami ryżowymi oraz bardzo szczegółowymi broniami, modelami postaci i wnętrzami.

Otoczenie jest imponujące. Ciekawe co na to nasze komputery ;P

Data premiery i dostępne platformy

Premiera gry zaplanowana jest na 2024 rok na PC za pośrednictwem Steam Early Access. Wersja na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S nie została jeszcze ogłoszona.

Gray Zone Warfare - strzelanka typu extraction shooter

Jeśli nie znasz Gray Zone Warfare, to jest to strzelanka typu extraction shooter, podobna do Escape From Tarkov, gdzie gracze podejmują się różnych misji na dużej mapie i zbierają zasoby, zanim ostatecznie ewakuują się z powrotem do swojej bazy. Oczywiście, celem jest realizm, więc możesz spodziewać się zabójstw jednym strzałem, trudnych wzorów odrzutu i innych elementów immersyjnych.

Materiały twórców.