Genshin Impact - aktualizacja 4.5 nadchodzi!

Genshin Impact - aktualizacja 4.5 nadchodzi!
Spis treści:

Fani Genshin Impact szykujcie się, aktualizacja 4.5 tuż za rogiem! Hoyoverse ujawniło szczegóły nadchodzącej aktualizacji, która wprowadzi do gry wiele ciekawych nowości. Genshin Impact w wersji 4.5 zostanie wydany 13 marca 2024 roku.

Nowa bohaterka - Chiori

Pierwszą z nich jest zupełnie nowa postać - Chiori. Będzie to 5-gwiazdkowa geońska jednostka walcząca mieczem. Chiori ma pełnić rolę sub-DPS i wspierać w walce postacie takie jak Navia czy Arataki Itto.

Character Demo - "Chiori: Thousand Threads of Brilliance"

Nowe banery postaci

Oprócz nowej bohaterki, w wersji 4.5 pojawią się również powtórki postaci, na które gracze czekali z niecierpliwością. Będziemy mieli okazję zdobyć Arataki Itto (geo, claymore) oraz Kaedeharę Kazuhę (anemo, miecz).

Pierwsze banery wersji 4.5 będą przedstawiać nową Chiori i powracającego Arataki Itto.

Nowy typ życzeń - Chronicled Wish

Aktualizacja 4.5 wprowadzi też zupełnie nowy typ życzeń - Chronicled Wish. Będzie to banner pojawiający się w każdej aktualizacji, oferujący wyłącznie 5-gwiazdkowe postacie i broń. W tym systemie życzeń będziemy mogli wybrać, czy chcemy otrzymać broń, czy też postać.

Nowe wydarzenia

Genshin Impact 4.5 przyniesie również szereg nowych wydarzeń. Jednym z nich będzie "Alchemiczna Wzniosłość", w którym Rycerze Favoniusa z Mondstadt opracowują strategie promocji swoich osiągnięć w dziedzinie alchemii. Biorąc udział w tym wydarzeniu, będziemy mogli zdobyć Primogemy, Morę oraz drzewcowy oręż Dialog Mędrców Pustyni.

Podczas wydarzenia Feline Fortress Furrdyssey będziesz musiał opiekować się kotami.

Inne wydarzenia to:

  • "Feline Fortress Furrdyssey" - Paimon chce się pobawić z kotami, a my wyruszymy do Cat's Tail
  • "Rolling Crossfire" - Geniusz Wynalazca z Gardes opracował nową broń i zaprasza graczy do jej przetestowania
  • "The Great Fayz Reaction Debate" - Jami, badacz z Amurty, opracował metody ulepszenia mikstury Fayz i potrzebuje pomocy Podróżnika do ich weryfikacji

Genshin Impact 4.5 zapowiada się więc na aktualizację pełną wrażeń. Nowa bohaterka, powtórki postaci, nowy system życzeń i emocjonujące wydarzenia do farmienia - szykuje się wiele godzin świetnej zabawy!