funko fusion

League of Legends - Spadek fps, problem

  • Thread starter Thread starter liveboxtosyf
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Cześć, wymieniłem paste termo i szczerze tempetratury takie same a problem nie zniknal.. Dziś np wlaczalem kompa to nie chcialy sie ikonki na monitorze wyswietlic i wyszkoczylo jakies okienko ze cos tam C/cos tam/destkop cos tam jest niedostepna albo nie znaleziono sciezki.. zresetowalem i bylo okej. Do tego jestem pewien ze ze gdy otwieram jakes foldery to czasem nie wsyzstki ikonki laduja do konca swoj interfejs, da sie je wlaczyc ale nie ma kolorow itp. Czasem laduja sie wsyztski ale wolno a czasem wszystko git jest.. Na pewno coś się dzieje. Tak samo jak klikam ten menedzer zadan to sok na 100 % uzyci procka ..
 
Powiem szczerze, że jestem zaskoczony. Temperatury powinny spaść, a tak się nie stało. Co do tych ikon to nie mam pojęcia co się mogło stać.
Posiadasz jakiegoś antywirusa? Przeskanuj komputer tym: Malwarebytes Anti-Malware. Możliwe, że wkradł Ci się jakiś wirus.
 
saknowałem przez te parę dni kilka razy, i nic nie zmeinialo. Sądze ze nie ma sensu codziennie tym skanowac
 
Orientujesz sie jak wygląda ashampoo ? gdy sie go wlacza ma taka opcje jak "optimalizer" wydaje mi sie ze za duzo bledow wyszukje, tak na prawde co minute juz znajduje po kilnascie na daną zakladke (czyscienie, ochorna itp itd) Może w tym problem. Dam Ci do porownania dwa screeny z rozina powiedzmy 5 minut i zobaczysz ze szuka takie dziwne bledy typu cos z explorera gdzie ja wg tego nie uzywam.
http://scr.hu/9klw/2n8jr
http://scr.hu/9klw/j7gyh
http://scr.hu/9klw/fkmsd
5 min pózniej :
http://scr.hu/9klw/zwkad dodam ze nawte mnie nei bylo na kompie bo bylem w toalecie i zobacz juz bledy sie sypia..
 
A może najprościej w świecie zanioslbys komputer do serwisu komputerowego? Jezeli tam nic nie poradzą, to lipa
 
Ale po co zanosić skoro pierw warto spróbować coś samemu ewentualnie popytac na forach i poczytać :) nie każdy śpi na pieniazkach. Mam zbyt wiele innych wydatków ale jednak chciałbym kompa doprowadzić do "normalnosći" a wiem ze jest to mozliwe bo wielu ludzie jest pomocnych :) Primo a jak pytalem czy moge nim defragmentacje zrobic to mowiles ze na spokojnie a teraz piszesz ze nie ufasz takim programom :D
 
Doceniam to, ze próbujesz się dowiedziec jak naprawić samemu, ja tylko Ci proponuje ewentualna opcje naprawy komputera w serwisie w razie gdyby nic by nie dawalo rady. Poza tym to nie są wielkie pieniadze, zalezy co chcesz, żeby naprawiono
 
Ale po co zanosić skoro pierw warto spróbować coś samemu ewentualnie popytac na forach i poczytać :) nie każdy śpi na pieniazkach. Mam zbyt wiele innych wydatków ale jednak chciałbym kompa doprowadzić do "normalnosći" a wiem ze jest to mozliwe bo wielu ludzie jest pomocnych :) Primo a jak pytalem czy moge nim defragmentacje zrobic to mowiles ze na spokojnie a teraz piszesz ze nie ufasz takim programom :D

Chyba coś źle zrozumiałem :P Miałem na myśli wbudowany program do defragmentacji w windows 10. Ale nic się nie stało :)
 
Doceniam to, ze próbujesz się dowiedziec jak naprawić samemu, ja tylko Ci proponuje ewentualna opcje naprawy komputera w serwisie w razie gdyby nic by nie dawalo rady. Poza tym to nie są wielkie pieniadze, zalezy co chcesz, żeby naprawiono
Wiem zawsze jest taka opcja, może trochę przesadziłem ale wiesz cięzko wyciagnąć kontekst zdania pisząc na internecie :) Myślałem, że masz na myśli coś w stylu "po chu.. trujesz dupę, lepiej idz do serwisu i po sprawie"

Chyba coś źle zrozumiałem :p Miałem na myśli wbudowany program do defragmentacji w windows 10. Ale nic się nie stało :)
Tak czy siak dysk preszedl defragmentacje, z bad sektorow jest jakis jeden nie szkodliwy a z tego co wiem przy wiekszej ilosci warto nap[rawiac. Generalnie stan na crystaldisk pokazlo dobry i wyniki sie nakladaly na siebie. Pasta wymieniona.. Chyba sie poddaje
 
Wiem zawsze jest taka opcja, może trochę przesadziłem ale wiesz cięzko wyciagnąć kontekst zdania pisząc na internecie :) Myślałem, że masz na myśli coś w stylu "po chu.. trujesz dupę, lepiej idz do serwisu i po sprawie"
Raczej głównym zamiarem mojego poprzedniego postu nie bylo "idź stąd, nie truj nam czterech liter" tylko po prostu jak zobaczyłem ze się ciągle meczysz to proponowałem najpolrostsze rozwiązanie. Co do problemu to ja tez mam spadki fpsow w grach rok po tym jak zainstalowałem gry, np. Od razu po zainstalowaniu mialem 60-90 fps na wyższych ustawieniach a teraz na niskich 40-60. Pomagalo mi czyszczenie komputera programami typu ccleaner, jetclean i resetowanie komputera, zyskiwalem wtedy 20-30 fpsow, lecz na takich samych ustawieniach. Postanowiłem później zrobić format, wszystko dzialalo tak jak rok temu lecz po miesiącu znowu byla taka sytuacja jak wczesniej
 
zaraz to zrobie, a kolejna rzecz mysle ze istotna, w menedzar zadan widze coś takiego jak "przerwania systemowe" i jest w czołowce uzywania cpu jak nie pierwsze czasem, szczegolnie w sekundach wlaczenia menedzera
 
Od samego początku nie wiedziałem jak ten problem streścić w dwa / trzy słowa. Wydaje mi się, że od początku szliśmy złym tropem. Grając dziś,pierwszą gra rozgrywka miała średnie ściny/klatkowanie/niewyrazistość lecz gdy zaznaczyłem opcje "czekan na shynronizacje pionową" gra wróciła do normy. Było jak dawniej, wszystko ładnie czysto śmigało. Niestety z gry na grę było coraz gorzej nawet z zaznaczonym tą opcją aż wkońcu wróciło do "problemu". Czytając w google jakimś trafem widziałem u niektórych problem z "AMD sterownik ekranu przestał działać po" . Myśląc w tył zdarzały się takie sytuacje i z reguły przy przełoczeniu filmów live na duży ekran, ścinał się wskakiwał czarny ekran i miałem to powiadomie ale po chwili wracał do działania i było okej. Tak czy siak jakieś sekundowe rozlaczenia tego "sterowniak ekranu" były.
 
"AMD sterownik ekranu przestał działać"
U siebie mam identyczny problem tylko, że w laptopie. Na 90% wiem, że siada mi karta graficzna. Przy większym obciążeniu karty wywala ten błąd. Co do Twojej sytuacji, możesz spróbować odinstalować sterowniki i zainstalować je ponownie ze strony producenta.
 
Mógłbyś krok po kroku opisać jak to zrobić dokładnie bo wiem, że duzo osob robi w tym bład. Trzeba jakis program, itp itd
 
Back
Do góry