Farming Simulator 25 – transmisja z najnowszej odsłony

Farming Simulator 25 – transmisja z najnowszej odsłony
Spis treści:

Twórcy i wydawcy z GIANTS Software niedawno ogłosili premierę Farming Simulator 25. Dziś zapowiedziano specjalną transmisję, która odbędzie się 3 lipca o godzinie 19:00 na oficjalnym kanale YouTube firmy. To wydarzenie odbędzie się tuż przed tegorocznym FarmCon, zaplanowanym na 6-7 lipca w Fendt Forum w Marktoberdorf w Niemczech.

Nowe funkcje i ulepszenia w Farming Simulator 25

Podczas transmisji zostanie pokazany ulepszony silnik GIANTS Engine 10, nowa mapa, wybrane maszyny oraz rozgrywka związana z uprawą ryżu0. Fani Farming Simulator League będą mieli okazję przygotować się na finały Mistrzostw Świata, które odbędą się w weekend 6-7 lipca podczas FarmCon.

Więcej informacji na FarmCon

W sobotę na FarmCon, Boris Stefan (CSO) przedstawi Edycję Kolekcjonerską najnowszej części gry. Następnie Stefan Geiger (CTO) zaprezentuje techniczne ulepszenia w Farming Simulator 25 oraz możliwości silnika GIANTS Engine 10. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w wirtualnej wycieczce po Riverbend Springs z projektantem poziomów Florianem Busse, zobaczyć autentycznie odwzorowane maszyny prezentowane przez Manuela Leithnera (głównego programistę) i Stefana Maurusa (programistę i głównego integratora), a także uczestniczyć w sesji pytań i odpowiedzi.

W trakcie wydarzenia odbędą się konkursy z udziałem anglojęzycznych i niemieckojęzycznych twórców internetowych. Członkowie zespołu Fendt opowiedzą o swojej pracy i ofercie producenta, a na zakończenie pierwszego dnia zostaną wyłonieni nowi Mistrzowie Świata FSL Sezonu 5. W niedzielę odbędą się prezentacje związane z modowaniem i tworzeniem treści.

Premiera Farming Simulator 25

Farming Simulator 25 ukaże się 12 listopada w wersji pudełkowej na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X, a także w edycji kolekcjonerskiej na PC. Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej, a wszystkie wydania fizyczne zawierać będą pakiet MacDon Pack.

Matti

Fan gier komputerowych od lat 90'. Stary dziad Internetu.