Ancestors: The Humankind Odyssey pojawi się na PC 27 sierpnia 2019 r., a na konsolach w grudniu 2019 r.

Ancestors: The Humankind Odyssey pojawi się na PC  27 sierpnia 2019 r., a na konsolach w grudniu 2019 r.

Poznaj epickie początki ludzkości w nowej, niesamowitej grze survivalowej od Panache Digital Games i Private Division

Nowy Jork, stan Nowy Jork – 23 maja 2019 r. – Firmy Private Division i Panache Digital Games ogłosiły dziś, że Ancestors: The Humankind Odyssey pojawi się na PC* w sklepie Epic Games Store już 27 sierpnia 2019 r., a na PlayStation 4 i rodzinie urządzeń Xbox One, w tym Xbox One X, w grudniu 2019 r. Ancestors: The Humankind Odyssey to debiutancki tytuł Panache Digital Games, niezależnego studia, założonego w 2014 roku, którego współtwórcą jest Patrice Désilets, pierwszy kreatywny dyrektor serii Assassin’s Creed.

Gracze, którzy chcą zagrać w tę nową eksploracyjną grę survivalową, mogą zamówić Ancestors: The Humankind Odyssey na PC w przedsprzedaży już od dziś, w Epic Games Store. W Ancestors: The Humankind Odyssey gracze muszą przetrwać i ewoluować w trudnej, ale pięknej Afryce, w okresie od dziesięciu do dwóch milionów lat temu. Jako przodkowie ludzkości gracze odkrywają neogeniczną Afrykę, poszerzają swoje terytorium i ewoluują wraz ze swoim klanem przez kolejne pokolenia, aby przetrwać w tym innowacyjnym spojrzeniu na gatunek survivalu w otwartym świecie. Gra i jej mechaniki polegają na ewolucji, odkryciach i przetrwaniu. Gracze przemierzają zróżnicowane tereny i środowiska, napotykają drapieżniki i uczą się nowych umiejętności, które przekazują z pokolenia na pokolenie.

Gra będzie wspierać następujące języki: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, japoński, koreański, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), rosyjski, portugalski i arabski.

W przypadku Ancestors: The Humankind Odyssey naszym celem było dostarczenie graczowi wrażeń, jakich wcześniej nie mógł doświadczyć” – powiedział Patrice Désilets, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Panache Digital Games. „Nasz niewielki zespól tworzy ambitną i wciągającą grę w niepowtarzalnym otoczeniu, która przyciągnie różnego rodzaju graczy. Nie możemy się już doczekać na moment, jeszcze w tym roku, kiedy udostępnimy graczom nasz świat”.

Private Division i Panache Digital Games dzielą tę samą pasję dostarczania jak najlepszych wrażeń dla naszych graczy” – powiedział Kari Toyama, starszy producent w Private Division. „Jako partnerzy, wspomagamy Panache i dajemy im czas, aby upewnić się, że wszystkie wersje Ancestors: The Humankind Odyssey będą odpowiednio doszlifowane w dniu premiery, tak jak założył to sobie zespół. Jesteśmy wydawcą zorientowanym na deweloperów. Jest to niezwykle ważne w przypadku pracy z mniejszymi, niezależnymi zespołami”.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery, Panache Digital Games i Private Division udostępniły oficjalny key art Ancestors: The Humankind Odyssey, który fani mogą zobaczyć tutaj. Zespół zaprezentował także drugi odcinek trzyczęściowej serii wideo z udziałem Patrice Désiletsa, wyjaśniającego niepowtarzalne mechaniki i koncepcje w grze. Obejrzyj odcinek Expand – Ancestors: The Humankind Odyssey już dziś, na YouTube (z polskimi napisami).

Ancestors: The Humankind Odyssey będzie dostępne w sprzedaży cyfrowej na PC* w sklepie Epic Games Store już 27 sierpnia 2019 r., a na konsolach PS4 i Xbox One w grudniu 2019 r. Ancestors: The Humankind Odyssey posiada kategorię wiekową „T for Teen”, przyznaną przez ESRB. Więcej informacji o Ancestors: The Humankind Odyssey uzyskać można subskrybując  kanał YouTube, obserwując  na Twitterze, zostając fanem na Facebooku i odwiedzając stronę www.AncestorsGame.com.

*Ancestors: The Humankind Odyssey będzie dostępne na PC wyłącznie w Epic Games Store przez pierwszy rok, a następnie zostanie udostępnione także przez innych cyfrowych dystrybutorów na PC.