Przecieki z nadchodzącego sezonu Fortnite ⚡

Przecieki z nadchodzącego sezonu Fortnite ⚡
Spis treści:

Kiedy rozpoczyna się Rozdział 5, Sezon 2?

Temat drugiego sezonu Piątego rodziału Fortnite Chapter 5 skupi się na mitologii i istnieje szansa, że ​​Hercules dołączy do listy skórek w grze. Nadchodzący, 29 sezon rozpocznie się już 8 marca. Każdy sezon ma swój własny przewodni temat, który wpływa na karnet bojowi, dodatki kosmetyczne w sklepie z przedmiotami, zmiany na mapie wyspy Battle Royale oraz współpracę i wydarzenia.

Aktualny sezon

Rozdział 5, Sezon 1 miał motyw "Underground". Wszystko kręciło się wokół nawigacji w systemie kanałów pod wyspą, by obalić "The Society" i uratować Peely'ego. Chociaż inne mapy Fortnite już wcześniej zawierały studzienki jako dekorację, w tym sezonie stały się one znacznie ważniejsze. Gracze od dawna oczekiwali na współpracę Fortnite z "Wojowniczymi Żółwiami Ninja", więc nie było zaskoczeniem, kiedy w końcu do niej doszło. Epic Games umieściło kryjówkę Żółwi w Podziemnym Dowództwie, gdzie Vengeance Jonesy prowadził swoją misję.

Mitologia i Greccy bogowie w Sezonie 2

Prawdopodobnie Rozdział 5, Sezon 2 będzie poświęcony greckim bogom, herosom i mitom. Ponieważ jest to zupełnie nowy temat, twórcy z Epic Games mają do dyspozycji mnóstwo pomysłów do eksploracji. W ciągu ostatnich kilku tygodni w społeczności Fortnite pojawiły się dziesiątki przecieków dotyczących Rozdziału 5, Sezonu 2, w tym informacje o tym, co fani chcieliby zobaczyć najbardziej. Według iFireMonkey, testerzy gry mogli głosować na to, które franczyzy powinny pojawić się w Fortnite, a jednym z wymienionych nazwisk był Herkules.

Fortnite x Disney

Przecieki wspominają o Herkulesie występującym w Hercules: The Legendary Journeys z Kevinem Sorbo w roli głównej. Jednak bardziej prawdopodobne wydaje się że będzie to Herkules Disneya. Disney zainwestował w Epic Games 1,5 miliarda dolarów i zgodnie ze swoim oficjalnym komunikatem planuje nawiązać współpracę w celu stworzenia gier, a także uniwersum powiązanego z Fortnite . To ważne partnerstwo ma na celu wprowadzenie znanych treści Disneya do Fortnite, umożliwiając fanom zabawę i interakcję z nimi na zupełnie inne sposoby.

Fortnite współpracował już wcześniej z Disneyem; Rozdział 2 Sezon 4, znany również jako Wojna Nexusa, obejmował przepustkę bojową z wieloma skórkami Marvela i zakończył się wydarzeniem na żywo Galactus.