GTA 6 w wersji LEGO - genialny fanowski trailer!

GTA 6 w wersji LEGO - genialny fanowski trailer!
Spis treści:

Pomimo, że oficjalny zwiastun GTA 6 jest już dostępny od jakiegoś czasu, pasja fanów do gry nie wygasła, a wręcz przeciwnie - rozwija się w nowych, kreatywnych kierunkach.

Teraz, gdy wszyscy z niecierpliwością wyczekują na kolejny zwiastun GTA 6, grupa fanów postanowiła odkryć nowy wymiar twórczości. Zamiast czekać na oficjalne materiały, kanał World of Shrimpy postanowił stworzyć swój własny zwiastun z wykorzystaniem LEGO.

Oczywiście, trudno sobie wyobrazić, że jakakolwiek część serii GTA kiedykolwiek zostanie przeniesiona do rzeczywistych klocków LEGO. Niemniej jednak, historię branży gier komputerowych pokazała, że zaskakujące rzeczy zdarzają się częściej, niż można się tego spodziewać.

Warto również wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy tytuł od Rockstar Games przechodzi transformację na świat klocków. Kilka tygodni temu, animator AdrianTheGamePro udowodnił, że Red Dead Redemption 2 również doskonale pasuje do kanciastej rzeczywistości.

Kilka dni temu na Instagramie pojawił się zwiastun nowej gry LEGO Harry Potter, rozwijanej ponownie przez TT Games. Ostatnio też mieliśmy także okazję poznać datę premiery, liczbę zestawów i oficjalną cenę zestawów LEGO Animal Crossing, spełniając tym samym marzenia fanów tej popularnej gry.

W świecie LEGO i gier komputerowych z pewnością czeka nas jeszcze wiele niespodzianek, a kreatywność fanów nie zna granic.