Akcja Wasze ulubione gry akcji

Solidny jest ten Wiedźmin bo w końcu polski. Najlepsza dla mnie gra akcji to jest stary klasyczny i dobry Max Payne po prost 1 część jak i 2 część, choć stawiam bardziej po prostu na tą jedynkę. Super się wtedy grało pamiętam jeszcze tą pierwszą misję jak już na samym początku gry pokazywali jak Maxowi zabili rodzinę..;/
 
Moja ulubiona seria gier akcji to FarCry. Pierwsza część z 2004 roku zrobiła na mnie duże wrażenie. Druga część niestety trochę obniżyła loty. Trójka to jak na razie moja ulubiona odsłona tej serii. FarCry 4 też nie była rozczarowaniem. Czekam na kolejne części.
 
Całą seria GTA dosłownie i dobitnie mi się ta gierka najbardziej podoba ; ) jeszcze bardzo dobrze wspominam taką grę akcji trochę jakby dla tych co lubią skradanki takie akcji czyli Manhunt..Do tej gry mam ogromnego sentymenta bo b w nią grałem dość długo, miałem niestety problem z jedną misją a bez kodów grałem zawsze
 
U mnie tylko seria Call of Duty ; )) od pierwszej części pamiętam jak za małolata nie chodziłem do szkoły bo jakoś chciałem sobie po prostu pograć w tą gierkę ; D a później niestety nieklasyfikowany z tego weufu niestety byłem ale czego się nie robiło dla najlepszej gry akcji : D do dzisiaj w nią gram i na wykłady nie chodzę ; )
 
Krótko, zwięźle i na temat - cała seria gier GTA. :) już tak wiedziałem, że od 3 części ta gra będzie co raz lepsza i na pewno producenci będą wydawać kolejne części. Dla mnie przełomowa część w tej serii co dała jakiś taki nowy początek i świeżość to Gta San Andreas. Inna od poprzednich i do dzisiaj mam do niej sentyment.
 
Z gier akcji uwielbiam Far Cry (trójka najlepsza), GTA (szczególnie San Andreas) i Hitmana (moja ulubiona część to Blood Money).
 
moje to Halo combat evolved, quake 2, nosferatu wrath of malahi, gta SA.
coś tam jeszcze się znajdzie ale na tę chwilę nie pamiętam :P
 
U mnie takie ścisłe top 3 - a jestem prawdziwym fanem gier akcji :D :
Max Payne 2, super fabuła szczególnie ta część mnie pochłonęła dogłębnie, jak pierwsza dziewczyna :)
Mafia, pierwsza część chwyciła mnie za serce do dzisiaj do tej gry mam sentyment..
Scarface - The Wordl's is your..W końcu mogłem przeżyć Tony Montaną :)
 
2420b5cafdb3.jpg
 
Zasłużona łopata i również zasłużone brawa..Dawno nikt tu nie pisał ale jak zawsze znajdzie się wariat jeden z drugim co wykopią pewien temat, no ale przynajmniej nie stworzyli tego samego podobnego o grach akcji :D moja gra akcji to była Scarface i Ojciec Chrzestny.
 
Trudne pytanie :D.
Ale jak tak to
1. Wiedźmin bo jednak to chyba jest gra akcji.
2. Batman arkham city
Te 2 są najlepsze bo inne są na jednakowym poziomie...
 
Jak napisał OneEvan2323 dokładnie tak samo ja twierdzę ,że moją ulubioną grą jest GTA V chociaż teraz nie mam jak grać bo płytka mi się rozwaliła i nie miałem okazji kupić nowej.Oczywiście gram na xbox360 a chciałbym na kompie ale komp mi nie pozwala na razie. :(
 
Crysis 4 Polecam najlepsza gra akcji tylko musisz mieć mocnego pc
Pozdrawiam:Treyy
 
Back
Do góry