funko fusion

MMORPG W koszarach

Jak wcześniej nie było dnia, w którym kogoś brakowało do gry, tak teraz większość odpadła o0 dziwny ten wasz zapał :P W miarę możliwości wbijam na gw i robię CoF'a, także brać tyłki w troki i farmić eq na jakimś dungeonie. Toż trzeba się przygotowywać na jakieś pvp :)
 
A serwer na Underworld już zmieniłeś? ja sobie biegam czasami po WvWvW i gnębię ludzi, tak miło się ich gania i niszczy :D
 
Jako, że Nasza gildia się powiększyła o paru członków, proponuję zestreamować jakąś instancje, dla zachęty innych, może nie do końca przekonanych do gry a którym trial uciekł. Rizochi już niedługo osiągnie end game (sporo przed nim ale daje rade), 5 osób w gildii na pewno zbierzemy. Stream by mógł ukazać piękno instancji :)
 
Jedynym nerdem jesteś Ty Matti :( Ja jestem Combat Healer, mam wsio w tyłku, ciesz się, że jeszcze dealuje jakiś dmg bo w ogóle byś leżał i kwiczał :P
 
Proponowałbym któregoś, pięknego dnia w końcu się zebrać i pofarmić instancje... Smuci mnie poziom gildii w której jest online tylko jedna osoba...
 
Active weekend... Chyba żartujesz Matti, co weekend jest to samo, jedna lub dwie osoby online w gildii..
 
Back
Do góry