funko fusion

MMORPG W koszarach

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Taka luźna gadka. Z tego co czytam mamy coś ala powtórkę z premiery Diablo 3 :D. Serwery odmówiły posłuszeństwa i niestety spora ilość graczy musi się pogodzić z losem i czekać.
Mimo wszystko wydaje mi się, że ArenaNet jako producent dość dobrze się przygotował chociażby pod względem planu wydawniczego. Stopniowanie naporu logujących się osób poprzez zabawę w head starty (dzisiaj 3dniowy, w poniedziałek dzień przed premierą i wiadomo premiera). Ciekawe czy uda im się wszystko połatać ;)
 
Moim zdaniem ArenaNet dobrze zrobiła z tym włączeniem serwerów 3h przed head startem, to umożliwiło jako takie dopieszczenie serwerów, wiadomo, co start gry to jakaś przygoda, można było się spodziewać tego że co niektórzy nie będą się mogli zalogować bo coś tam. ArenaNet ma przynajmniej jakieś tam profesjonalne podejście do ludzi, nie to co Blizzard, Blizzard połasił się na kasę i spieprzył D3 a teraz próbuje go ratować na wszelkie sposoby. GW2 dobrze, że stopniuje obleganie masowymi logowaniami poprzez stopniowe umożliwianie ludziom wejście do świata GW2 :) GW2 For The Win :D
 
Bo Matti, Oni wszystko to naprawiają dla Nas, byśmy od poniedziałku mogli spokojnie grać :D
 
W poniedziałek od której możemy na preorderach grać? Godzina 0:00, czy tak jak prepurchase jakos 9~?
 
Nie wiem, sam się nad tym zastanawiałem wiesz? Moim zdaniem powinniśmy już móc od 00:00 ale jak strzelą że od 9:00 to pogram dopiero wieczorem po robocie :(
 
Przyznać się Panowie, kto po za mną miał już możliwość eventu ze smokiem? :) Ja wczoraj miałem okazję nakoksać Smokowi Kryształów (nie pamiętam nazwy... Coś na "S" chyba), pięknie go zrobili, widać że się postarali, szkoda było go bić tak piękny... Użył bym słów pewnej osoby o pewnym skinie, a mianowicie... Wspaniały xD
 
Mapa zwie się Blazerigde Steppes, dokładne miejsce to Lowland Burns. Pierw pokazywało New Event Naarby i nie było nic, po jakimś czasie jak biegałem było słychać ryk smoka, później już tylko na niebie było widać smoka. Siedzę sobie w małym miasteczku a NPC mówią o zbrojeniu się na walkę ze smokiem, jeb zaczynają gdzieś biec, to ja za nimi, okazało się, że zbierałem amunicje do armat. Wróciliśmy do miasta a po chwili widzę, New Event Nearby i jeb smooook, szybko do dział i naparzamy gnoja a on co jakiś czas się troszkę leczył :D Wpadło expa, karmy, kasy i loot, szkoda że nic dla mnie ale przeżyje :D
 
Dzisiaj robiłem questa z wątku głównego, w którym pojawił się smoczek :) Proporcje są piękne. Musiałem zrobić screena

edit: Kliknijcie prawym na screena i "otwórz w nowym oknie"

gw001.jpg
 
Dokładnie Mysza, miałem go dziś też, piękna bestia :) W ogóle to moim zdaniem pięknie dopracowali te smoki :)
 
Mysza, rozumiem że lubisz być bity? xD Ja zazwyczaj w MMORPG grałem tankami, ile można, dlatego teraz gram Elementalistką, koooosi :D
 
Back
Do góry