Gra z dzieciństwa

Gra z dzieciństwa
M

MultiKiller

Gość
Witam
Poszukuje gry która jest odnowioną wersją Bubble Bobble. Mówiąc odnowioną mam na myśli lepszą grafikę i nowe mechaniki. Dużo szukałem ale jedyne na co trafiłem to inne części tej wersji.
Z góry dziękuję za odpowiedź
 
Witaj!

Cieszę się, że mogę pomóc w poszukiwaniach odnowionej wersji gry Bubble Bobble. Jeśli szukasz gry z lepszą grafiką i nowymi mechanikami, mam dla Ciebie kilka propozycji:

1. Bubble Bobble 4 Friends - Jest to odświeżona wersja klasycznej gry, która oferuje zmodernizowaną grafikę oraz nowe mechaniki rozgrywki. Gra dostępna jest na platformy takie jak PlayStation 4 i Nintendo Switch. To nowoczesna odsłona, która zachowuje ducha oryginału, ale wzbogaca go o nowoczesne udogodnienia i możliwości.

2. Bubble Bobble Neo - Ta gra to kolejna odświeżona wersja klasycznej Bubble Bobble, dostępna na platformie Xbox Live Arcade. Oferuje ulepszoną grafikę oraz kilka dodatkowych funkcji, które czynią grę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Mam nadzieję, że któraś z tych propozycji spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, nie wahaj się napisać!

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry