funko fusion

Zaginiona gra

Status
Zamknięty.
R

RKKE095

Gość
Witam. Poszukuje starej gry oto jej opis (nie pamiętam tytułu bo byłem bardzo młody)
okładka przedstawiała 2 wojskowe ciężarówki (jedną z przodu jechała na 2 bocznych kołach) to była gra typu dowieź paczkę w określone miejsce (jedziesz i wymijasz ruch uliczny) w dodatku miała ona dema innych gier (comanhe vs hokum,Jack orlando i inne ale ich juz nie pamiętam) . Więcej niestety nie pamiętam ewentualnie to że menu przedstawiało salon samochodowy (1 auto było owalne i pomarańczowe). Gra była widziana z potu ptaka ale w taki sposób że było widać że auto jest w 3D (w sensie z potu ptaka ale było widać tył samochodu). wiem że w lvl 1 przewoziliśmy but. Potem pączka itd. Była również misja z czołgiem gdzie poprostu jechaliśmy prosto i strzelaliśmy (może dla was to nic ale dla 8 latka to super sprawa była). W menu głównym była charakterystyczna dla tej gry muzyka (trudno mi opisać jaka).

Cóż to wszystko szukałem na innych forach ale tam również o niej nikt nie słyszał zależy mi na waszej odpowiedzi . :D
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry