Pytanie Gra z dzieciństwa

K

kara1356

Gość
Dzień dobry forumowicze. Bardzo proszę Was o pomoc ponieważ sam tej gry za żadne skarby nie mogę znaleźć. Chodzi o grę z mojego dzieciństwa ale niestety nie pamiętam jej nazwy. Szukałem już pod różnymi hasłami ale na nic moje starania.
Opis fabuły: wojna na pacyfiku, gra samoloty. Można było grać zarówno jako amerykanie jak i japończycy. Pamiętam że pierwsza misja samolotem amerykańskim polegała na zatopieniu jakiegoś statku i do tego na początku misji trzeba było wybrać niebieski samolot bo on posiadał bomby, natomiast po zatopieniu statku trzeba było jeszcze zestrzelić samolot i do tego potrzebna była wymiana samolotu na taki srebrny ponieważ on miał możliwość strzelnia (tak mi się wydaje). Samoloty wyjeżdżały z hangaru, można było z powrotem do niego wracać żeby zmienić samolot. Pamiętam że w niektórych misjach samolot był z góry narzucony ale akurat w tej pierwszej misji trzeba było zmienić. Co więcej pamiętam o grze? Że w trybie grania samolotami amerykańskimi misje były inne a w trybie grania samolotami japońskimi misje były inne. Proszę o pomoc bo sam nigdy tego nie znajdę.
Dzięki i pozdrawiam
 
Back
Do góry