funko fusion

MMORPG Albion Online

I jak wrażenie z związane z tą grą? opłaca się w nią grać czy raczej zrobiło się wielkie halo na temat tej gry i wszystko ucichło? jeżeli macie troche więcej informacji możecie umieścić tutaj? chętnie bym się coś więcej dowiedział. BO zastanawiam się nad ta grą
 
Grałem w tą gre powiem wam że jest warta tych 160 zł bo chyba tyle kosztuje ten pakiet podstawowy z dostępnymi wersjami beta na stronie głownej. Zgodzę się że bez gildi to straszna mordęga grać w tą gre. Ta gra jest oparta na współpracy. Bez innych raczej niczego nie osiągniemy.
 
Mi jakoś średnio sie spodobała ta gra miałem gildie dobrą ale żałuję że wydałem tyle kasy na to. Może nie mam dnia na tą gre ale zobaczymy jak z czasem. Teraz gra siedzi na pulpicie i zbiera kurz. nie wiem może coś brakuje tej grze jest taki szczegól może efektu skili albo coś
 
Gra ma przyszłość kolega mi pokazywał u siebie tą gierke i naprawdę przykuła moją uwagę ale nie mam jeszcze takiej kasy by tą gre kupić bo bym sobie ją kupił może zarobie i zagram albo wygram klucze do bety co jestem bardzo ciekawy jak to będize wyglądało wszystko
 
Wspominany kilkukrotnie filmik nareszcie się pojawił i muszę przyznać, że warto było czekać! Podobały Wam się Hell Gate’y? Jeśli tak to z pewnością ucieszycie się również tego co przygotowali dla nas tym razem deweloperzy z Sandbox Interactive. Ja już nie mogę się doczekać listopadowej bety, a Wy? Ktoś wybiera się na spotkanie z panem z filmiku? Jacyś śmiałkowie?

 
Back
Do góry