funko fusion

MMORPG Albion Online

Kolejne testy w czerwcu (konkretna data nie jest jeszcze znana) :) Aby mieć gwarantowany dostęp do gry na letnich testach trzeba mieć przynajmniej pakiet epicki albo wyższy. Pakiet kupuje się tylko raz (daje nam też dostęp do zamkniętej bety, która ma być też w tym roku).
 
No nareszcie znalazłem konkretne informacje tego mi było trzeba! nic teraz tylko kupić i czekać na tą gierka Klarują się znowu długie godziny i miesiące spędzone przed giereczką! Dzięki za info bardzo ważne!
 
To już wszystko pewne na 100% ?, skoro tak to bardzo mnie cieszy ta informacja. Wczoraj właśnie przeglądałem google za jakąś gierka online nie mogłem nic znaleźć a tu wchodzę jakiś Albion przeglądałem materiał powiem szczerze, że jest interesująca gra.
 
Tak raczej pewne wszędzie piszą na forach oficjalnych tej gry, że maj czerwiec będzie gra dostępna, bo wcześniejszym zakupie pakietów, które kolega wyżej napisał, więc nie długo trzeba czekać na to! :)
 
Chętnie zagrał bym sobie interesująca i wciagająca sie wydaje ta gra ,sam nie che grac. Kto chętny? Piszcie na pw :D
 
oo bardzo ciekawy blog powiem ci szczerze nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na temat tej gierki i na dodatek wrzucasz informacje na bieżąco to może być coś dla mnie. Jeżeli tylko gra wyjdzie to ja w nią na pewno będę grał, o ile znajdę tyle czasu na nią hehehe
 
Również grałem w WoWa, ale szybko mi się znudził nie dzieje się nic ciekawego tam grałem może dwa miesiące z kolegami oni znaleźli inne zajęcie i zostałem na lodzie. Dzisiaj szukam gierki, by sobie pograć. Myślę, że gdy wyjdzie już ta gierka to sobie w nią pogram.
 
wiecie może jak zapisać się na takie testy coś trzeba zapłacić albo coś? jeśli coś wiecie daj cie znać muszę trochę poczytać może na stronie głównej tej gierki może coś więcej będzie tam pisać. Z tego co widzę gra wygląda bardzo obiecująco na dodatek dungeony to już w ogóle.
 
Back
Do góry