Diablo 4 za darmo w XBox Game Pass - znamy datę!

Diablo 4 za darmo w XBox Game Pass - znamy datę!
Spis treści:

Xbox sfinalizował przejęcie Activision Blizzard jeszcze w 2023 roku. Od tego czasu fani zastanawiali się, kiedy duże tytuły firmy trafią do Xbox Game Pass.

Podczas wczorajszego wydarzenia Xbox Business Update, prezes Xboxa Sarah Bond potwierdziła, że gry Activision Blizzard zaczną trafiać do Xbox Game Pass, zaczynając od Diablo 4 już 28 marca.

Xbox od dawna jasno dawał do zrozumienia, że jedną z głównych korzyści z przejęcia Activision Blizzard było zapewnienie większej liczby treści dla subskrybentów usługi Xbox Game Pass. Niestety, fani od miesięcy czekali, kiedy będą mogli spodziewać się tytułów od Activision Blizzard w ofercie Game Pass.

Diablo 4 będzie pierwszą grą od Activision Blizzard trafiającą do Xbox Game Pass. Nie wiadomo jak długo subskrybenci będą musieli czekać na kolejne tytuły. Niemniej jednak będą mogą zakreślić 28 marca na swoich kalendarzach jako dzień, mogą wypróbować Diablo 4, nie wydając na to pieniędzy.

Wrzucenie Diablo do Xbox Game Pass sprawi, że będzie grą dostępną dla milionów nowych osób. W rezultacie może to zwiększyć liczbę aktywnych graczy do czasu premiery DLC. Pierwsze rozszerzenie Diablo 4 nosi nazwę "Vessel of Hatred" i ma być wydane pod koniec 2024 roku i będzie zawierać między innymi nową klasę oraz nową lokalizację.