Odkryj zatopione skarby w pierwszym dodatku do ANNO 1800

Spis treści:

Rozbuduj swoje imperium na największej dostępnej wyspie oraz rusz na poszukiwanie ukrytych bogactw w dodatku „Zatopione skarby”!
Warszawa — 30 lipca — Już od dziś użytkownicy Anno 1800 mogą zakupić pierwsze rozszerzenie do swojej gry pod tytułem „Zatopione skarby”. Razem z dodatkiem do sprzedaży trafiła także Anno 1800 w wersji Gold, łącząca w sobie podstawową wersję gry wraz z karnetem na wszystkie 3 zaplanowane do niej DLC.
„Zatopione skarby” to propozycja dla wszystkich tych, którym nie wystarczają już wyspy ze świata podstawowej wersji gry. Wraz z dodatkiem udostępniona została nowa mapa – 3 krotnie większa niż istniejące do tej pory. Gracze mogą zapoznać się także z całkiem nowym, europejskim wątkiem fabularnym.

Dodatkowe mechanizmy gry poznamy dzięki Staremu Nate’owi – postaci, która zleca graczom kolejne zadania do wykonania. To dzięki niemu wejdą w posiadanie specjalnego parostatku z dzwonem nurkowym. Ten nowy okręt zapewnia zdolność przeczesywania oceanicznych odmętów i uwięzionych weń wraków. Wyłowione w ten sposób materiały i surowce służą następnie do konstruowania kolejnych wynalazków w warsztacie Starego Nate’a.
Dzięki „Zatopionym skarbom” w grze pojawiło się ponad 100 dodatkowych przedmiotów, na które składają się nowe przedmioty fabularne, przedmioty do stworzenia, a także eksponaty muzealne oraz zwierzęta do wystawiania w zoo. By uruchomić dodatek gracze muszą osiągnąć 3 poziom rozwoju swojego imperium.
Gra Anno 1800 jest dostępna w edycji cyfrowej w Ubisoft Store oraz w sklepie Epic Games w wersji na komputery PC. Rozszerzenie „Zatopione skarby” można kupić dzięki karnetowi na dodatki w cenie 99,90 zł lub osobno za 49,90 zł. Anno 1800 oferowana jest także w wersji Gold, zawierającą grę oraz wszystkie 3 planowane dodatki w cenie 379,90 zł.