Długo nie musieliśmy czekać! Mod Pokemon do Palworld - zobacz wideo!

Długo nie musieliśmy czekać! Mod Pokemon do Palworld - zobacz wideo!
Spis treści:

Premiera Palworld we wczesnym dostępie została przyjęte przez społeczność z prawdziwym entuzjazmem, co w zaledwie kilku dni pozwoliło tytułowi pobić niemal każdy możliwy rekord. Grę można zakupić na platformie Steam a posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass mogą pobiegać za Palami za darmo.

Gra mierzy się z opinią splagiatowanej wersji Pokemonów, czy skończy się to procesem tego nie wiadomo bo Nintedo i Pokemon Company na razie nabierają wody w usta. Jednak graczom tak bardzo spodoba się ta gra, że jeden z fanów postanowił dosłownie zmienić ją w Pokemony. Modder przeniósł do Palworld Asha, Pikachu i resztę znanych wszystkim kultowych stworków.

ToastedShoes pochwalił się wczoraj na X nad czym pracuje a już dzisiaj możemy obejrzeć wideo na jego kanale. Niestety, Nintendo już zgłosiło roszczenie praw autorskich do tweeta z zapowiedzią. W związku z tym twórca moda musi działać ostrożnie i nie wiadomo kiedy pliki będą do pobrania. A jeżeli mod zostanie udostępniony to będzie darmowy dla wszystkich.