Nowy ocalały w Dead by Daylight i kody na 300,000 darmowych Blood pointsów!

Nowy ocalały w Dead by Daylight i kody na 300,000 darmowych Blood pointsów!
Spis treści:

Wielu z nas myślało że Behaviour wypadło z rytmu gdyż 7 września został nam zaprezentowany tylko nowy zabójca, The Cenobite aka Pinhead bez ocalałego w Rozdziale XXI: Hellraiser. Jednak producent nie wychodzi z formy i po niecałych 2 miesiącach prezentuje nam nowego ocalałego, Mikaela Reid w Rozdziale 21.5: Godzina Wiedźmy. Czym będzie się wyróżniać na tle innych ocalałych?

Jasnowidzenie – perk działający gdy ocalały nie jest wyposażony w przedmiot. Za każdym razem gdy ocalały zniszczy totem, po przytrzymaniu przycisku umiejętności daje możliwość widzenia przez 10 sekund przełączników bram, generatorów, haków i skrzyń w promieniu 64m.

Urok: Krąg Uzdrowienia – daje możliwość błogosławienia totemów zabójcy. Ocaleli przebywający w promieniu 24 metrów od totemu otrzymują możliwość leczenia siebie z prędkością 50% bez posiadania apteczki lub perku Dbanie o Siebie. Natomiast leczenie innych ocalałych odbywa się z prędkością 100%. Możesz pobłogosławić tylko jeden totem na raz.

Urok: Krok Cienia – daje możliwość błogosławienia totemów zabójcy. Ocaleli przebywający w promieniu 24 metrów nie pozostawiają po sobie śladów oraz ich aura jest niewidoczna dla zabójcy. Po opuszczeniu zasięgu totemu efekt pozostaje na 4 sekundy. Możesz pobłogosławić tylko jeden totem na raz.

Totemy daru lub inaczej dobre totemy? Nowa mechanika w grze!

Każdemu z graczy Dead by Daylight dobrze znane są normalne totemy jak i totemy klątwy. Te pierwsze nie dają zabójcy żadnego bonusu chyba, że mowa o Klątwa: Nikt nie ucieknie śmierci która aktywuje się po naprawieniu wszystkich generatorów i przybiera postać losowo jednego z normalnych. Te drugie dają przeróżne bonusy od początku gry do momentu ich zniszczenia przez ocalałych oraz łatwiej je usłyszeć i zauważyć gdyż są bardzo charakterystyczne.

Mikaela obchodzi wszystko co przez 6 lat było mechaniką totemów i wprowadza możliwość ich błogosławienia. Przemiana w dobry totem z normalnego trwa 14 sekund tak samo jak możliwość zniszczenia, natomiast błogosławieństwo totemu klątwy trwa 24 sekundy. Aury dobrych totemów są widoczne przez wszystkich ocalałych w trakcie rundy. W jaki sposób zabójca skontruje nowo dostępne perki? Każdy dobry totem będzie wydawał dźwięk podobny do totemu klątwy, gdy zabójca podejdzie do niego będzie mógł zniszczyć błogosławieństwo w zaledwie kilka sekund. Ocaleli nie mogą zniszczyć błogosławionych totemów, a ich działanie nie kumuluje się także możemy posiadać jednocześnie tylko jeden bonus.

I jak wam podoba się Mikaela? Czy spróbujecie nią swoich sił w rozgrywkach przeciwko zabójcom w Dead by Daylight? Moim zdaniem jest to niesamowicie dobry ocalały ponieważ wprowadzi w grze jeszcze większą różnorodność kombinacji perków po obu stronach rozgrywek co będzie skutkowało bardziej interesującą zabawą.

Oprócz nowego ocalałego wraz z nadejściem Halloween, Behaviour wręcza dla wszystkich graczy trzy darmowe kody na 303,131 Blood Pointsów! Jedyne co musimy zrobić to uruchomić grę, wejść w sklep, wybrać pole ” Zrealizuj kod ” i wpisać kody poniżej.

  • 202,100 Blood Points – kod: DbDDayJP2021
  • 100,100 Blood Points – kod: NOTATRICK
  • 1031 Blood Points – kod: HALLOWHOOPS

Widzimy się we Mgle!