NAGA VIRTUAL, czyli pierwszy na świecie rynek dóbr wirtualnych!

NAGA VIRTUAL, czyli pierwszy na świecie rynek dóbr wirtualnych!
Spis treści:

Czy mówi Wam coś słowo „NAGA”? Jeśli pomyśleliście o jednostce z trzeciej odsłony serii Heroes of Might and Magic to nie jesteście w błędzie. Jednakże NAGA to także firma technologiczna, która powstała raptem kilka lat temu u naszych niemieckich sąsiadów. Co to takiego i czym się zajmuje? O tym dowiecie się w poniższym artykule!

NAGA to najprościej rzecz ujmując firma obracająca się w największym stopniu wokół giełd internetowych, handlu akcjami, kryptowalutami oraz kupnie i sprzedaży wirtualnych przedmiotów. Według oficjalnej strony firmy „The NAGA Group AG jest wspierana przez jednych z największych i najbardziej prestiżowych akcjonariuszy na świecie, takich jak największe prywatne chińskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Chinach, FOSUN Group, Niemiecką Giełdę Papierów Wartościowych (Deutsche Börse AG), a także drugi najstarszy bank w Niemczech, Hauck & Aufhaeuser (założony w 1796 r.).”.  Stworzyli oni własne, dedykowane systemy pozwalające na zunifikowanie wymienionych przeze mnie wcześniej gałęzi biznesu wokół wytworzonej przez nich infrastruktury. Są to na przykład: NAGA WALLET – czyli kryptowalutowy portfel, NAGA EXCHANGE – giełda kryptowalut, a także wspomniane przeze mnie w tytule – NAGA VIRTUAL.

Jest to między innymi platforma mająca ułatwić twórcom gier legalne oraz przyjazne dla użytkowników zawieranie mikrotransakcji w stworzonych przez nich grach. Dzięki wykorzystaniu NAGA COINS, czyli swoistej waluty wytworzonej na potrzeby obrotu środkami wewnątrz systemów stworzonych przez firmę NAGA, użytkownicy oraz twórcy gier nie muszą martwić się o formalności związane ze sprawdzaniem autentyczności obu podmiotów. Platforma umożliwia także bezpieczne sprzedawanie przedmiotów między samymi graczami. Transakcje wewnątrz NAGA VIRTUAL mają być proste, bezpieczne oraz legalne. To ogromny krok w stronę zmniejszenia procederu jakim są oszustwa przy odsprzedaży dóbr wirtualnych przez nieświadomych sprzedawców, a także zwiększenie bezpieczeństwa samych kupujących. Sama strona cały czas jest rozwijana i z biegiem czasu na pewno dojdą do niej kolejne tytuły gier, które umożliwią korzystanie z ich rynku.

Produkty firmy NAGA mogą być bez problemu używane przez osoby z naszego kraju. Na tych którzy niekoniecznie zaznajomieni są z językiem angielskim czeka nie lada niespodzianka. „Dynamicznie rośnie liczba klientów z Polski, obecnie mamy ich ponad 10 tys. Wszystkie nasze platformy, takie jak Naga Wallet, Naga Trader, Naga Virtual, Naga Markets czy Naga Academy, przetłumaczyliśmy na język polski. Udzielamy również wsparcia technicznego polskim użytkownikom w ich ojczystym języku” — to słowa Benjamina Jakuba Bilskiego, członka zarządu Naga Group. Jak widać firma otwiera się także na klientów zza wschodniej granicy i myślę, że jest to serwis którego przyszłość będziemy uważnie śledzić!