Gracze Call of Duty domagają się usunięcia najbardziej irytującej kombinacji broni przed premierą gry

Gracze Call of Duty domagają się usunięcia najbardziej irytującej kombinacji broni przed premierą gry

Call of Duty jest znany z niezbyt poważnego podejścia do balansu. Niezależnie czy chodzi o UMP w MW2, FMG9 Akimbo w MW3 czy MP40 w World at War, Call of Duty potrafiło wywoływać frustrację. W aktualnym MW2 pojawiła się znów kombinacja broni, która wywołuje wiele negatywnych komentarzy. Gracze CoD domagają się teraz, aby ta zmora w Modern Warfare 3 zniknęła z gry.

MW3: Gracze w Call of Duty mają już dość najbardziej irytującej kombinacji broni od lat – twórcy powinni ją wreszcie usunąć.

Najbardziej irytująca kombinacja broni od lat: Od wielu lat tarcze bojowe w Call of Duty i innych grach strzelankach irytują graczy. Posiadacz tarczy jest możliwy do pokonania jednak taka walka odbiera radość i przyjemność z rozgrywki. Zwłaszcza w połączeniu z shotgunem potrafi zirytować nawet najspokojniejszego weterana gry. Nosząc Riot Shield na plecach, zakrywa się prawie połowę swojego hitboxa. Od tyłu jest praktycznie kuloodporny, ponieważ wystają tylko trudne do trafienia nogi i część głowy.

Na Reddit fani apelują o usunięcie tej irytującej kombinacji broni - jeszcze przed premierą MW3. Głównym punktem krytyki jest to, że nie trzeba niczego poświęcać, aby założyć tarczę na plecy.

I hope they get rid of riotshield on back this game
by u/ExtensionAd3251 in ModernWarfareIII

W MW3 irytująca kombinacja broni mogłaby się przynajmniej częściowo rozrzedzić. Dzięki nowemu systemowi perków faktycznie trzeba rezygnować z dwóch bonusów, aby móc nosić drugą broń pierwszego rodzaju.

Podobne artykuły