Gracze Call of Duty domagają się usunięcia najbardziej irytującej kombinacji broni przed premierą gry

Gracze Call of Duty domagają się usunięcia najbardziej irytującej kombinacji broni przed premierą gry
Spis treści:

Call of Duty jest znany z niezbyt poważnego podejścia do balansu. Niezależnie czy chodzi o UMP w MW2, FMG9 Akimbo w MW3 czy MP40 w World at War, Call of Duty potrafiło wywoływać frustrację. W aktualnym MW2 pojawiła się znów kombinacja broni, która wywołuje wiele negatywnych komentarzy. Gracze CoD domagają się teraz, aby ta zmora w Modern Warfare 3 zniknęła z gry.

MW3: Gracze w Call of Duty mają już dość najbardziej irytującej kombinacji broni od lat – twórcy powinni ją wreszcie usunąć.

Najbardziej irytująca kombinacja broni od lat: Od wielu lat tarcze bojowe w Call of Duty i innych grach strzelankach irytują graczy. Posiadacz tarczy jest możliwy do pokonania jednak taka walka odbiera radość i przyjemność z rozgrywki. Zwłaszcza w połączeniu z shotgunem potrafi zirytować nawet najspokojniejszego weterana gry. Nosząc Riot Shield na plecach, zakrywa się prawie połowę swojego hitboxa. Od tyłu jest praktycznie kuloodporny, ponieważ wystają tylko trudne do trafienia nogi i część głowy.

Na Reddit fani apelują o usunięcie tej irytującej kombinacji broni - jeszcze przed premierą MW3. Głównym punktem krytyki jest to, że nie trzeba niczego poświęcać, aby założyć tarczę na plecy.

I hope they get rid of riotshield on back this game
by u/ExtensionAd3251 in ModernWarfareIII

W MW3 irytująca kombinacja broni mogłaby się przynajmniej częściowo rozrzedzić. Dzięki nowemu systemowi perków faktycznie trzeba rezygnować z dwóch bonusów, aby móc nosić drugą broń pierwszego rodzaju.

b47

Największa leniwa buła