GTA 6 coraz bliżej! Zapowiedź pierwszego trailera!

GTA 6 coraz bliżej! Zapowiedź pierwszego trailera!
Spis treści:

Aktualizacja 14:30: Informacje Jasona Schreinera okazały się prawdziwe. GTA 6 właśnie zostało oficjalnie zaprezentowane przez Rockstar Games. Na razie jednak brakuje konkretnych informacji. W krótkim komunikacie czytamy: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy ogłosić, że na początku grudnia wypuścimy pierwszy zwiastun kolejnego Grand Theft Auto. Nie możemy się doczekać kolejnych lat, podczas których będziemy mogli dzielić się z wami wszystkimi tymi doświadczeniami”. Firma pragnie również podziękować społeczności za lata wsparcia.

Oryginalny artykuł

Długo oczekiwany następca GTA V ma zostać oficjalnie zaprezentowany jeszcze w tym tygodniu. Ponadto czeka nas pierwszy zwiastun.

Informacje pochodzą od Jasona Schreinera, najbardziej znanego 'insidera' branży gamingowej. Jego informajce, zwykle się sprawdzaja. Dlatego źródło to, w przeciwieństwie do innych plotek, które pojawiły się w ostatnich miesiącach, można uznać za godne zaufania. Sam zaś odnosi się do osób, które są zaznajomione z planami firmy, chcą być anonimowe.

Kiedy dokładnie dowiemy się czegoś więcej o GTA 6? Jason Schreiner niestety nie może ujawnić. Jednak ma to mieć miejsce jeszcze w tym tygodniu. Pierwszy zwiastun zostanie ujawniony w przyszłym miesiącu, z okazji 25. rocznicy słynnej serii gier wideo. Dla przypomnienia: Pierwsze Grand Theft Auto pojawiło się na rynku pod koniec 1997 roku.

W lutym 2022 roku Rockstar Games oficjalnie potwierdziło prace nad GTA 6. Od tego czasu jednak o projekcie niewiele słychać. W sierpniu tego roku CEO Take-Two, Strauss Zelnick, ogłosił, że rok obrotowy 2025 roku będzie ważnym punktem zwrotnym dla firmy. Można więc przypuszczać, że gra zostanie wydana gdzieś pomiędzy 1 kwietnia 2024 roku, a 31 marca 2025 roku. Prawdopodobnie, za kilka dni dowiemy się więcej.

b47

Największa leniwa buła