funko fusion

Witam...jak wejdziecie to możecie mi pomóc ;)

Ja bym polecił grę o nazwie Combat Arms. Jest to na prawdę fajna gierka FPS (strzelanka). Ma bardzo dobrą grafę ale na Twoim PC chyba będziesz musiał uruchomić w najniższej grafie, jednak może będzie ładnie działać. Nic nie szkodzi Ci spróbować
 
Cała seria NFS, Max Payne (1 i 2),

A z takich PRO GIEREK: GTA 3 i Heroes 3 :D
//Najlepsze gry w jakie grałem
 
Matt, nawet na najniższych wymaganiach będzie mu mulić strasznie.
Sam mam 1GB Ram, 3.00 GHz, + dobra karta graficzna i procek. I laguje strasznie.
Boteq, możesz też grać w gry przeglądarkowe.
 
ta gram w csa puki co :P i jest git a combata jak rozkminie to moze tam tez bede grac puki co to albo nie mam dzwieku a mam dobry obraz albo mam dzwiek i zbyt ciemny obraz :/ no i ja wiem ze jest tam cos takiego jak gamma ale za bardzo nie dziala tak jak powinna przynajmniej u mnie na kompie ;/
 
W zależności jakie typy gier preferujesz.
Widzę pewne zróżnicowanie.
Polecam Ci Flatout, a także znany wszystkim nastrój lat 30-ych, czyli Mafia:The City of Lost Heaven.
Obecnie istnieje również duża ilość serwerów SA:MP, jak i MTA, więc jeżeli przypadło Ci do gustu GTA:SA, to gorąco polecam.
 
Hej Piotr!

Twoje wymagania sprzętowe są dość specyficzne, ale jestem pewien, że uda mi się znaleźć kilka gier, które powinny działać na Twoim systemie i jednocześnie być w Twoim guście. Oto kilka moich propozycji:

1. Max Payne: To jest klasyka wśród strzelanek. Historia jest mroczna i pełna zwrotów akcji.

2. Grand Theft Auto: Vice City: Ta odsłona serii GTA powinna działać na Twoim sprzęcie. Poza tym, ma to uczucie filmu!

3. Star Wars: Knights of the Old Republic: RPG akcja osadzona w świecie Star Wars.

4. Half Life: Inna klasyka, dużo strzelania i interesująca fabuła.

5. Need for Speed: Underground 2: To jest świetna gra wyścigowa z tuninguem samochodów.

Pamiętaj, każda z tych gier wymaga osobnego pobrania i zainstalowania. Wszystkie powyższe gry są dostępne na platformie Steam.

Pozdrawiam i życzę udanej gry!
 
Back
Do góry