funko fusion

MMORPG Ulubiona postać

Lock,hunter i DK. Innych nie toleruje!

Lockiem szybko się leveluje(jak dla mnie oczywiście) i ma te demony,a one są według mnie najlepsze.

Hunterem wystarczy dobrze grać,to zaciukasz każdego,ja np. na 60 lvlu pokonałem około 10 lv większy.

DK: Jest nowy,zaczyna się nim grę od 55 lvla co znacznie ułatwia grę(według mnie) i...łatwo w ogóle zabić każdego,gorzej mi z mobami idzie.
 
Oj, MCCow, każda twoja wypowiedź jest zakrapiana porażką. Mało wiesz, a dużo gadasz...
 
W WoW'a duzo nie gralem jednak przez krotki kres grania zagralem wiekszoscia postaci i moge z czystym sumieniem powiedziec ze moim zdaniem najfajniejsze postacie to Night Elf Hunter (Bialy tygrys jako Mount i niedzwiadek jako pet i jest sweet :)) a 2 postac to Druid jaki kolwiek bo i tak zmieniac sie w kotka najlepiej :))
 
Ja zawsze grałem magiem, jakoś mam sentyment do clotherów. Jak mnie najdzie to rogalem też nie pogardzę.
 
A mnie naszła chęć na warlocka :D
Jak na razie fajnie się expi. Robię spory dmg (być może przez hierlomy :D) jak na 65 lvl.
Na bg idzie mi dobrze. Więc chyba przerzucam się na locka :DD

Godbye my love druid :<
 
All doty na cel i drain life :D
Taktyka Affi locka ;p

Jak procnie instant shadow bolt to bijemy z tego. A tak to Doty doty doty doty i oczywiście drain :D
od czasu do czasu fear ;p

no chyba ze sprawy się źle toczą to mamy death coila (kolejny feer - instantowy na 2 sec) no i oczywiście jesli musimy odstraszyć większą liczbe przeciwników to mamy (w talentach affi) instantowy (kolejny) spell z uwaga werble.... FEAREM!


cała taktyka locka. AAA bo zapomne jeszcze czasem teleportuje się swoim portalem ;p
 
mało kogo wzrusza?
dla przykładu

Arena

1 fear trwa 7 sec
2 fear trwa 4 sec
3 fear trwa 1 sec
razem 12 sec

w 12 sec mozna zrobic duzo.
A jak w teamie ma sie jeszcze jedna klase z cc to dodaj sobie np polimorfa maga kolejne 12 sec.
 
Ale ty zakładasz, że każdy z fearów zadziała a ja Ci mówię, że gracze mają resisty... faktycznie nie mogą przez całą walkę się bronić przed fearem i raz na jakiś czas się poddadzą spellowi ale to będzie raz na jakiś czas.
Dodatkowo, jakie mają cooldowny spelle od fear'a?
 
Back
Do góry