funko fusion

MMORPG Ulubiona postać

8 miechów grałem druidem na globie. Więc chyba to moja ulubiona postać... Lecz.... uwaga xd
Od wyjścia cata ciągnie mnie do wariora... jeszcze nie zebrałem się na dłuższą gre nim ale pewnie się zabiore xd

Jednakże moją ulubiona klasą jest Druid xd Dlaczego? Otóż może on pełnić każdą funkcje w drużynie i jest bardzo prosty do wylevelowania. A gra na endgame jest cudowna ;p

/edit
Aniu na pocieszenie powiem ci że mój alt Hunter ma peta Kota o nazwie "Kicia"
 
Ja grałem kiedyś paladynem, dojechałem do 70lvl bodajże, a teraz wziąłem się za maga:) trochę inny typ rozrywki, ale odpowiada mi ;)
 
ja dopiero zaczynam zabawę z WoWem ale jak na razie to Hunter jest dla mnie najlepszy, jak ktoś dobrze nim gra to nawet do niego nie podejdziesz.
 
Hunter zdecydowanie, a konkretniej Dwarf Hunter. Zacząłem nim grać jeszcze na classicu i tak zostało do dzisiaj. Poza tym, w Cata hunterzy są tak bardzo overpowered, że aż grzech nimi nie grać.
 
Z tym OP hunterów się nie zgodze...
Są dobrzy ale na pewno nie OP.

Przykładowo... hunter jest bez szans z magiem, warem lub rogalem...
Najbardziej overpowered klasąobecnie jest frost mag... a w patchu 4.1 jeszcze go bustują więc jak to mawia mój kolega
"WTF Blizzz"
 
To oczywiście zależy od tego w jaki sposób tym hunterem grasz. Czasami jak trafi się drugi hunter do grupy na jakiegoś heroica to z przykrością zauważam wielką różnicę w dpsie, a potem patrzę na build tej osoby i facepalm aż sam się nasuwa. I tak, zgadzam się, że mimo hunterzy w Cata są mocni, to jednak frost mage przebija wszystko. I dlatego muszę zrobić maga!
 
Ja zawsze uwielbiałem Rogala. Teraz buildzik Assasination aktywnie rozwijany. ROgal kosi.
A odnośnie "ołwerpałeredów" To zdecydowanie teraz podnieśli możliwości huntera, ale i właśnie frost maga, ale nie zawsze można tym się kierować. Dobrze ogarnięty warrior może być maszyną do zabijania i nie należy też zapominać o Pallku i DK, którzy zawsze będą twardzi ;]
 
Co do rogala to powiem że "TAK" może koksić ale musi stosować technike. Zaatakować, pare ciosów, finish... i uciekać by znowu zaatakować z zaskoczenia. Bo przy staniu cały czas nie wyrobi się dpsu.
Co do wara. To Prot pvp jest zaj*****y.
 
Back
Do góry