Thief deadly shadows Pomocy

Witam mam problem z otwieraniem zamka w treningu. Czy może mi ktoś wyjaśnić jak krowie na rowie jak to się robi bo nie mam zielonego pojecia.Co mam nadusić po kolei przy tych cholernych drzwiach.
To jest wersja angielska.Z góry dzięki wszystkim za podpowiedz.;););)
 
Witam,

Rozumiem, że masz problem z otwieraniem zamka w sekcji treningowej gry w angielskiej wersji. Oto krok po kroku, jak sobie z tym poradzić:

1. **Podejdź do drzwi** - zbliż się do drzwi, które chcesz otworzyć.
2. **Wciśnij klawisz interakcji** - zazwyczaj w grach tym klawiszem jest E albo F. Spróbuj nadusić jeden z tych przycisków.
3. **Zacznij hakowanie** - w momencie interakcji z zamkiem powinna pojawić się mini-gra hakowania. Zazwyczaj polega ona na manipulacji wytrychem lub innym narzędziem.
4. **Obracaj wytrychem** - używaj myszki lub gałki analogowej kontrolera, aby delikatnie obracać wytrychem. W niektórych grach trzeba wciskać przycisk np. A na padzie lub Lewe Przycisk Myszki (LPM) na klawiaturze.
5. **Nasłuchuj kliknięć** - w większości gier, kiedy wytrych znajduje się w odpowiedniej pozycji, usłyszysz delikatne kliknięcie. Utrzymuj tę pozycję i stopniowo obracaj zamek.
6. **Ukończ hakowanie** - jeśli całe hakowanie się powiedzie, zamek powinien się otworzyć. Jeśli nie, spróbuj jeszcze raz, poprawiając delikatnie ustawienie wytrycha.

Jeśli wciąż masz problemy, napisz więcej szczegółów na temat gry, a postaram się bardziej dokładnie pomóc.

Powodzenia!
 
Back
Do góry