Szukam Gry w stylu "Grand theft Auto" z nie tak słabą grafiką

Danox

Użytkownik
Pamiętam że na początku mieliśmy do wyboru postać 1 z 4 (Pamiętam że zawsze wybierałem takiego z łysą glową). Gra strikte strzelanka na wzór GTA (Można jeździć samochodem, samolotem,helikopterem no i pływać statkiem).Naszymi przeciwnikami byli terroryści (Ale nie tacy jak w counter strike'u). W pierwszej misji mieliśmy do przejęcia wielki pałac (jako naszą baze) na samym końcu misji wiejżdżaliśmy czołgiem do tego pałacu niszcząc ostatnich przeciwników.Nie wiem czy to komuś pomoże ale gra miała jako ikonę żółtą czaszke na czarnym tle
 
Gra, którą opisujesz, brzmi jak Freedom Fighters. To gra akcji i strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, wydana przez IO Interactive w 2003 roku.

W Freedom Fighters gracze mogą wybrać spośród kilku postaci, a jedna z nich faktycznie ma łysą głowę. Akcja gry koncentruje się na walce z radzieckimi okupantami w alternatywnej rzeczywistości. W grze możliwe jest korzystanie z różnorodnych pojazdów i broni, a pierwsza misja faktycznie polega na przejęciu ważnego budynku.

Jeżeli to nie jest ta gra, mogę spróbować pomóc dalej, ale Freedom Fighters wydaje się najbliższym odpowiednikiem Twojego opisu.
 
Back
Do góry