Szukam gry w którą kiedyś grał pewien streammer

Szukam gry w którą kiedyś grał pewien streammer

Nautil

Użytkownik
Witam,
Jakoś dwa/trzy lata temu wpadła mi w oko gra w którą grał streamer "Ridgedog". Świetnie mi się w nią grało, a po przejściu po prostu o niej zapomniałem, oraz zmieniłem maszynę. Przez przypadek przypomniałem sobie o niej i nabrałem niesamowitej chcicy by zagrać w nią ponownie, lecz znalezienie jej przeze mnie okazuje się niemożliwe. Gra była "indie" - niezależna, co oznacza że jeśli nie jest popularna to znalezienie jej bez tytułu jest niemalże niemożliwe.

Opis gry (Z tego co pamiętam):
- Jasne kolory gry.
- Postać kształtu humanoida.
- Mechanika poruszania się to chodzenie+ślizganie. Wykorzystując ukształtowanie terenu nabierało się prędkości podczas ślizgania by dostać się we wcześniej niedostępne miejsca. (Coś na kształt Tribes:Ascend).
- Po mapie rozsiane były NPC'ki, z którymi można było się zmierzyć w pojedynku potworków.
- Cel gry to było dostanie się na księżyc, lub w kosmos (Nie pamiętam dokładnie).
- Ostatni boss pojawiał się chyba w momencie gdy osiągnęliśmy szczyt wielkiej konstrukcji na centrum mapy, był nim gigantyczny ptak z którym mogliśmy walczyć przy pomocy swojego potworka. Gdy go pokonaliśmy można było go używać do poruszania się gdziekolwiek sobie zażyczymy.

Jeśli ktoś jest w stanie pomóc to bardzo bym prosił, ponieważ nie mogę zabić w sobie bakcyla którego złapałem na tą grę.
;D.png
 
To była platformówka 3D w otwartym, ale ograniczonym świecie. Jak na małą produkcję to była dość duża mapa z tego co pamiętam.. :)
 
Cześć! Opis gry, który podałeś brzmi jak "Grow Up" – to jest gra, w której postać o imieniu B.U.D. eksploruje otoczenie, porusza się po mapie głównie poprzez chodzenie i ślizganie, a głównym celem jest dotarcie na księżyc. Ostatnim bossem w grze jest gigantyczny ptak, którego po pokonaniu można używać do poruszania się po mapie. Jest to gra niezależna, a jej jasna kolorystyka mogła przykuć Twoją uwagę. Mam nadzieję, że to jest gra, o którą pytałeś!
 
Back
Do góry