Pytanie Szukam gry mobilnej typu Escape Room

BigR

Użytkownik
Jest to gra z sklepu play typu escape room w której próbujemy pomóc dziewczynce ubranej w czarną sukienkę się wydostać a pomieszczenie w którym jest uwięziona obserwujemy przez obraz z kamer i mówimy dziewczynce co ma zrobić.
Z tego co pamiętam gra była czarno-biała lub w większości pozbawiona kolorów lecz gra raczej nie była stara grałem w nią ok. 2-3 lata temu. Były też do niej filmiki na YT-ie.
Ikonka gry przedstawiała ww. dziewczynkę od lekko poniżej dekoltu do połowy głowy ( lecz nie jestem pewien ).

Pszeglądałem przez godzinę gry tego typu w sklepie play i Przeszukałem bibliotekę moich aplikacji 5 razy, być może przypadkowo usunąłem ja kieidyś z lisy.
Przypominają mi się nazwy takie jak "Please, help me" lub "will you help me, please" lecz nie znajduje tej gry.
W grze była zagadka na której poległem w której nie było z góry przypisanego rozwiązania tylko było generowane po rozpoczęciu gry.

Jak ktoś zna tą grę i pamięta nazwę to Będę wdzięczny za jej podanie.
 
Proponowałbym tez sprawdzić, czy aby nie zmieniła nazwy i szukać w gatunkach wszystkich. Gier nie jest aż tak dużo, a pewnie domyślasz się mniej więcej który to mógł być gatunek.
Właśnie obawiam się tego że zmienili nazwę i miniaturkę a gra była z kategorii łamigłówek typu Escape Room podobna do takich gier jak Spotlight : Room Escape i Cube Escape.
 
Back
Do góry