funko fusion

RPG Szukam dobrej gry RPG

Status
Zamknięty.
Risen jest nawet fajny, tak tak, wiem przeczytałem, że ci się nie podoba, ale to pewnie dlatego, że masz 1 część, a 2 i 3 są fajne. (Wszystkie ukończyłem).
 
Jeśli nie jesteś ---, który w grze stawia grafikę na pierwszym miejscu, to mogę ci polecić sporo ciekawych tytułów:
-Baldur's Gate
-Gorasul
-Legend: Hand of God
-Dungeon Siege
-seria Elder Scrolls (zwłaszcza Morrowind i Daggerfall)
-seria Might and Magic

A tak w ogóle to coś mi się zdaje, że ten temat nie za bardzo wpasowuje się tutaj, zwłaszcza przy instnieniu działu "Szukam gry". Prosiłbym o przeniesienie, jeśli możliwe.

/ ShaDow 1raz go obrazisz i warn ^
-Baldur's Gate
-Gorasul
-Legend: Hand of God , tak, co do dokładnie tychh trzech mogę się jako tako wypowiedzieć, bo mam przetestowane już wszystkie trzy i są całkiem niezłe, więc myślę, że można śmiało je polecić, a zwłaszcza dla kogoś, kto nie zna się na rpg.
 
Jeżeli nie straszna Ci grafika i emulatory to polecam gre z 2000 roku na psx'a Vagrant Story swietny system walki o swietnym rozwiązaniu wykuwania zbroi i broni z roznych metali nie wspomne, można przechodzić pare razy bo po 1 ukończeniu pojawiaja sie nowe bossy, pamiętam miałem nabite ponad 200 godzin i niemialem takich spelli jak moj kolega. Do tej porym mam emulator i pykam czasami. Polecam
Vagrant Story wcale mi się nie podobało, co prawda było to tylko jedno jedyne podejście, ale to pewnie wszystko przez to, że gierka jest już trochę stara i choćby nie wiem jak była dobra, to się prędzej czy poźniej i tak dezaktualizowuje, więc nie ma to sensu.
 
Zagraj we wszystkie części wiedźmina!. Jak ja grałem to to była jedyna graa która jak w ni ą pykałem nie znudziła mi się do końca gry.
 
Takich gier jest mnóstwo, więcej, niż czasu wolnego na dobę:-((( Wystarczy odwiedzić jakikolwiek sklep z grami pc, jeśli szukasz takiej gry na pc lub właśnie forum tematyczne (jak tak znalazłem parę dobrych tytułów, ale niestety nie wszystkie zahaczyłem, z braku czasu właśnie...((( Z tego, co znam, polecam:

  • Diablo – nie muszę pisać, o czym jest chyba:-)

  • Gothic

  • Dragon Age

  • Wiedźmin (1 i 2, bo do 3 jeszcze nie dotarłem)

  • Final fantasy

  • Planescape: Torment (to starsze, ale perełka!)
Wszystko:-) Nie, zapomniałbym po oczywistości – Baldur's Gate i Dark Souls I, II :-) Może i mało pozycji, ale starczy na rok grania:-)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry