funko fusion

Problem ze wszystkimi grami !

R

Rorschach

Gość
Witam:)
Mam problem ze wszystkimi grami komputerowymi które potrzebują połączenia z internetam. Gdy wchodzę do gry jest wszytko OK ale co chwile mam wysoki ping/ms np. gdy gram w Call of Duty 2 mam normalnie 50 pingu a tu nagle 999 pingu i za chwile poprawa i tak co jakiś czas dość często, gdy gram w League of Legends jest wszystko dobrze niski ms a tu nagle 1700 i wyżej ms-a po czym wraca do normy i za chwile znowu wielkie przycięcie. Mam tak w każdej grze komputerowej. Mam neostrade 4MB a mój sprzęt to :

ATI Radeon HD 4800 Series
4GB pamięci
Intel Core 2 Quad CPU Q9300 @ 2.50 GHz

Aha i komputer jest świeżo wyczyszczony. Usunąłem wszystko co mi nie jest potrzebne, skanowałem cały komputer antywirusem i użylem CCleaner-a.

Proszę pomóżcie:)

Pozdrawiam :)
 
Przepraszam ale mi po prostu uciekła ta informacja :P.
Standardowo jedziemy:
- sprawdź czy masz włączone ściąganie aktualizacji windows
- używasz programów do ściągania plików? (torrenty od razu wyłącz)
- z jakich programów najczęściej korzystasz? (gg, skype itd najlepiej też wyłącz)
- przeskanuj sobie komputer antywirusem, może jakiś syf się ściągnął (wiem, że komp był czyszczony ale nie zaszkodzi sprawdzić)

ostatecznie może problem leży po stronie dostawcy, jeśli to co napisałem wyżej nie przyniesie pozytywnych zmian najlepiej zadzwoń do TP i zgłoś problem.
 
Mam wyłączone wszystko. Komputer skanowałem dzisiaj w nocy i właśnie wyłączyłem ściąganie windowsa i nic nie pomogło. Mam jeszcze jedno spostrzeżenie nie wiem czy pomoże ale zawsze gdy sprawdzam ping przez "cmd" to mam max 40 ms-a i tak samo jest gdy sprawdzam prędkość internetu przez stronkę. Więc nie wydaje mi się że to wina dostawcy. ;)
 
To albo jakiś dobry virus Ci się wkradł, albo coś masz w kompie porobione, że Ci takie pingi skaczą. Ja mam radiówkę 512 kb/s i mam ping po 50-100 w CS'ie :D
W Poznaniu wynajmuję pokój, tam mam NEO 2Mb i ping po 50-250. Może Neostrada coś blokuje ;)
 
Hmmm... Może spróbuj po prostu przeinstalować Windowsa to dobry sposób wyzeruje wszystko ale jest 90% szans na to że pomoże. Twoja decyzja, ale ja bym tak zrobił kilka razy formatowałem kompa i niektóre rzeczy mi "uzdrowiło" :)
Powodzenie Mistrzu! Oby się udało!
 
Back
Do góry