funko fusion

Problem ze sprzętem ?

D

Dawkuu

Gość
Witam, od pierwszego dnia zakupu komputera, mam problem z graniem w różnego rodzaju gry (LeagueOfLegends, Path of Exile, World of Warcraft) za każdym razem kiedy uruchamiam którąś z nadmienionych gier, obraz zacina sie na ok 1-3sec, odwiesza się, znów zacina, po czym gra minimalizuje się i nie mogę do niej wrócić a jedynie wyłączyć za pomocą alt+f4 (w przypadku lol'a za pomocą menedżera zadań). Natomiast kiedy zawiesza się Path Of Exile, wyskakuje komunikat "Failed creating the Direct3D device." Pojawiał się również komunikat w stylu "Ekran przestał działać, ale odzyskał sprawność". Próbowałem naprawić błąd za pomocą programu
Remote tools for visual studio 2012 (x64), i rzeczywiście program wykrywał mi jakieś błędy dając komunikat że to wina monitora, jednakże nie mogłem się w nim do końca połapać i zaniechałem. Problem pojawia się tylko i wyłącznie podczas grania, o ile można to tak nazwać bo zwykle nie trwa ono dłużej niż 20 sekund.



System : Windows 8 x64
Karta Graficzna : Intel(R) HD Graphics
Monitor : Philips 227EL
Procesor: Intel(R) Pentium(R) CPU G860 @ 3.00 GHz
RAM: 8gb

Jest to komputer stracjonarny.
 
DirectX zaktualizowany do najnowszego, a karta graficzna wydaje mi się że jest zintegrowana, bo ma jakąś dziwną nazwę, znajdę do takiej sterowniki ?
 
Przed zainstalowaniem tych sterów, doszczętnie usunąć poprzednie tak ? Zrobię wszystko co konieczne bo to naprawdę uciążliwa sprawa. Jednakże kiedy wejdę w Menedżer Urządzeń>Karta Graficzna>Intel(...)>Wyszukiwanie aktualizacji online pokazuje mi ,że mam aktualna wersję sterów. Co do kart zintegrowanych, zdaję sobie sprawę z ich mieeeernej wydajności ale na razie fundusze nie pozwalają... . :)


EDIT : Stery mam na pewno aktualne, problem musi siedzieć gdzie indziej, z radością przyjmę wszelkie propozycje rozwiązania problemu.
 
Back
Do góry