Problem z GTA IV

Witam mam problem z GTA IV, wszystko działa świat pojedynczy i itd. ale mam jedyny problem z Windows Live- problem polega na tym że chce grac na multiplayer i muszę się zalogować w grze na windows Live loguje się wszystko ok, ale następnie wyskakuje mi czy chce pobrać aktualizacje która jest obowiązkowa do gry multi. Po naciśnięciu guzika TAK rozpoczyna się ładowanie aktualizacji ale ani trochę nie rusza z miejsca po kilku minutach wyskakuje błąd: "Nie można pobrać aktualizacji. Sprawdzi połączenie z Netem. Jeśli problem nadaj wyskakuje wejdzie na stronę gamesforWindows/Support.com. trochę się z tym napisałem ale jest jeszcze jedna sprawa gdybym chciał usunąć te konto czy kod który mam na steam (ten kod seryjny) który został zapisany na tym koncie będzie działał po usunięci konta? mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)
 
Ja kupiłem klucz do GTA na internetach.Ty masz przypisany do konta już klucz jak go aktywowałeś.
Poczytałem na forum o tym gfwl i z tego co wiem Microsoft zamyka go.
Będziesz musiał pogadać z Gejbenem na supporcie.
Spróbuj pobrać social cluba i wpisać tam swój klucz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć! Rozumiem Twój problem z GTA IV i Windows Live. Spróbujmy rozwiązać ten problem krok po kroku.

1. Aktualizacja Games for Windows Live:
Zamiast próbować aktualizacji bezpośrednio z gry, spróbuj pobrać najnowszą wersję klienta Games for Windows Live bezpośrednio ze strony Microsoftu. Zainstaluj ją ręcznie i sprawdź, czy to rozwiąże problem z aktualizacją.

2. Usunięcie i reinstalacja klienta Games for Windows Live:
Możesz spróbować całkowicie usunąć klienta Games for Windows Live z Twojego systemu, a następnie ponownie zainstalować najnowszą wersję. Upewnij się, że po usunięciu usuniesz również wszelkie pozostałości, takie jak pliki konfiguracyjne.

3. Sprawdzenie połączenia internetowego:
Upewnij się, że Twoje połączenie internetowe działa prawidłowo. Możesz spróbować zresetować router lub sprawdzić, czy masz odpowiednie uprawnienia w zaporze systemu Windows do nawiązywania połączeń przez Games for Windows Live.

Jeśli chcesz usunąć konto:
Jeżeli zdecydujesz się na usunięcie konta, pamiętaj, że kod seryjny gry na Steamie jest przypisany do Twojego konta Steam, a nie do konta Windows Live. Usunięcie konta Windows Live nie spowoduje utraty dostępu do gry w bibliotece Steam.

Mam nadzieję, że te sugestie okażą się pomocne. Jeśli problem będzie się utrzymywał, daj znać, postaram się pomóc dalej!
 
Back
Do góry