Problem z FPS

jaku

Użytkownik
Witam mam problem z grą Gta mta jak wchodze na jakikolwiek serwer online to przy logowaniu Sie mam straszne lagi a jak uda mi sie zalogować to w grze mam 1 FPS. Może mi ktoś pomóc Bardzo bym prosił
 
Przepraszam żle opisałem sytuację. W GTA:SA mam około 50 fps, ale gdy włączę Mta, i wchodzę na serwer mam 1 fps, reinstall nie pomógł ma ktoś jakieś pomysły?
 
Generalnie to dość stara gierka. 50 fps w GTA:SA to dość kiepski wynik i wydaje mi się, że możesz mieć za słabego kompa ogólnie.
To jednak nie wyjaśnia czemu masz 1fps w MTA. Może to być problem z nieaktualnymi sterownikami lub brakiem optymalizacji samego moda gry.
 
mój kolega ma duzo gorszy komputer i w mta ma duzo wiecej fps niz gta sa. jezeli byly by to problemy sterownikow to jakie mialbym zaukalizowac
 
Podaj parametry swojego komputera. Generalnie sterowniki dla karty graficznej trzeba mieć aktualne, czasami przydaje się jakiś Service Pack od Windowsa (bo rozumiem, że na Windowsie grasz). A jak z wydajnością Twojego komputera w innych grach? Masz coś takiego do porównania?
 
Co do wydajnosci to porownajmy np. Minecraft, mam tam około 200-250fps., CsGo: 150fps.
Parametry:
Windows 7 Ulitmate
Service Pack 1
Procesor: AMD FX tm-4100 Quad-core processor 3.60 GHz
RAM: 8GB
Typ systemu: 64bit
producent: acer
Dodam że wczoraj rano mta normalnie działało mi w 40-50 fps'ach a od popoludnia mam lagi i 1 fps
 
Back
Do góry