funko fusion

Poszukuję dynamicznej gry wyścigowej

ninja666 napisał:
ubolewanie nad tym, że nigdy nie pogram sobie w Burnouty z racji braku konsoli do gier

(...)

Absolutnie nie:
d) Burnout: Paradise - Criterion schrzaniło go doszczętnie. Brak nieziemskich prędkości, fajnych wozów i trybu crash? Dla mnie to nie jest Burnout.


Przecież Ty wykluczasz sam siebie O_o ?
 
Czyli wg ciebie wyrażanie własnego zdania o czymś = wykluczanie samego siebie? Porównaj sobie Burnouta Paradise z np. Burnoutem 3 albo Revenge. Zobaczysz różnicę. Burnout Paradise został odarty z wszystkiego co było fajne w "trójce", a w zamian dostaliśmy tonę "innowacji", które nie są kompletnie potrzebne i tylko komplikują rozgrywkę. A tak w ogóle, to nie spamujcie, jak nie macie do powiedzenia nic, do czego odnosi się istota tego tematu.
 
czego tu jeszcze szukasz ? najpierw wyzywasz nas wszystkich na sb mowisz ze juz tu nie wejdziesz ... wiec co tu robisz ? albo lewo albo prawo kolego ...


/ ej spoko, ja też nie wiem czego ten człowiek oczekuje od nas :)
//bany
 
Nie spamuj proszę, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Jeśli masz do mnie jakąś sprawę, to kieruj ją na PW.
 
Na podstawie Twoich wymagań, mogę polecić Ci dwie gry, które mogą spełnić Twoje oczekiwania:

1) FlatOut: Ultimate Carnage - To wyścigowa gra zręcznościowa z dużą ilością destrukcji. Samochody nie dość, że szybko jeżdżą to można je zniszczyć, jest w niej też wiele rodzajów aut do wyboru. W grze jest klimat rockowy oraz obecność wyścigów po mieście. Chociaż grafika nie jest najnowsza, to jednak spełni Twoje oczekiwania.

2) Dirt Showdown - Ta gra to kombinacja wyścigów, zniszczeń i wysokiej prędkości. Znajdziesz tu wiele trybów gry, ale najważniejsze, że samochody tutaj mogą ulec zniszczeniu. Audiowizualnie gra prezentuje się bardzo dobrze plus rockowy klimat muzyki.

Obie gry powinny działać płynnie na Twoim sprzęcie i mają single player, nie są skupione na multiplayerze. Na pewno nie mają klimatu "Szybcy i Wściekli" i nie musisz się martwić o tuning optyczny.
 
Back
Do góry