funko fusion
Witajcie ! Tym Razem mam dla Was Odcinek w którym gramy na Nowym trybie "Wyniesienie" i gramy tam Lux ! Zobaczcie Sami !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Witam ! Zapraszam na drugi odcinek z nowego Trybu Leage Of Legends "Wyniesienie"
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Siemka, Zapraszam na Kolejny odcinek z Gry Rankingowej w którym gram swoją najsilniejszą postacią czyli Amumu !
Zapraszam do oglądania !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Witajcie !
Dzisiaj Zapraszam na Gre z Widzami !
Jeśli chcesz ze mną zagrać i trafić na filmik to zaproś mnie do znajomych na Lolu !
Zapraszam !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Siemka !
Zapraszam na Stream który odbędzie się dziś na moim kanale na Yt o 22:00 z League Of Legends !
Będą to gry Normale, Gry z Widzami, Rankedy i co tam jeszcze razem wymyślimy ! Zapraszam !
 
Witajcie !
Zapraszam Was do obejrzenia kolejnego odcinka w którym uczymy sie grać postacią LeBlanc razem z Widzami !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Siemka !
Jeśli ktoś przegapił mojego streama na którym graliśmy z widzami to zapraszam ! Dodaje odcinek prosto ze streama w którym podzielilismy się na 2 drużyny razem z widzami i graliśmy przeciwko sobie ! Kolejny stream w niedziele wieczorem ! Podam jeszcze więcej informacji ! Śledzcie Kanał !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Witam !
Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka nakręconego prosto z Live w którym razem z widzami stworzyliśmy gre z Widzami i potem graliśmy przeciwko sobie a w jednej z drużyn był nawet challenger ! Zapraszam !
Jeśli Podobają Ci się moje Filmiki i materiały to udostępnij, polub, zostaw komentarz oraz subka ! :) Bardzo mi tym pomożesz :)
 
Zapszam do oglądania Kolejnego odcinka z Gry League Of Legends w którym gram moją Mumią!
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Zapraszam Również Na Stream z League Of Legends ! Gry z Widzami ! Rankedy ! Bardzo fajna atmosfera :) ! Godzina 22:00 !

 
Witam ! Zapraszam do oglądania Rozgrywki w której ćwiczyłem Graby Blitzem razem z Widzami !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Witajcie ! Zapraszam na dzisiejszego Streama o godzinie 22:00 !
Gry z Widzami ! Rankedy i co tam jeszcze zechcecie ! :D
 
Witam ! Zapraszam na Kolejny odcinek w którym gram Kha'Zixem !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)

Zapraszam również Na Streama ! W Czwartek (Dnia 07/07/16) o godzinie 10:00 ! Zapraszam ! Gry z Widzami !
 
Zapraszam do Nowego odcinka w którym ćwicze gre Caitlyn razem z Widzami !
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Zapraszam Na streama (dnia 08/07/16 czyli Jutro !!) o godzinie 22:00 !! Gry z Widzami !! Giveaway ! Będe rozdawał nagrody !
Zapraszam !
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Zapraszam na Stream ! Dzisiaj o godzinie 22:00 !!
Gry z Widzami !!
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Siemkaa, Zapraszam Na Stream ! Dnia 11/07/16 czyli w Poniedziałek ! o godzinie 21:00 ! Gry z Widzami i niebawem Giveaway ! ale nie powiem kiedy ! :) po prostu niedługo !
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Witajcie ! Zapraszam na kolejny odcinek w którym "próbuje" grać Gangplankiem ! :D
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Witajcie ! Zapraszam od oglądania kolejnego z odcinków w którym gram a raczej ćwicze gre Jinx !
Jeśli chcesz zagrać ze mną na nagraniu lub streamie zasubuj i sprawdzaj codziennie kanał gdzie dodaje filmik kiedy następny stream, Możesz również skomentować, polubić i udostępnić mój kanał oraz moje materiały !
Bardzo mi tym pomożesz !
 
Zapraszam ! aj będą 2 streamy ! w tym pierwszy razem z Misią ! o 17:00 ! A drugi o 22:00 standardowo gierki z widzami :)
 
Back
Do góry