funko fusion
I

IAmDawido

Gość
Witam Wszystkich
smile.png


Mam na Imie Dawid, mam 19 lat
smile.png


Obecnie jestem na etapie nauki
smile.png
(studia "Ratownictwo Medyczne" I Rok)

Uwielbiam bardzo grać w League Of Legends i tą właśnie gre prezentuje na swoim kanale, ale nie wykluczone że będą pojawiać się także inne produkcje
smile.png


Na kanale pokazuje poradniki do różnych postaci oraz moje zmagania w grach rankingowych, gram również z innymi ludzmi z którymi wspólnie próbuje coś osiągnać !
smile.png


Zapraszam Was do oglądania, do oceniania, komentowania oraz do wspólnej dyskusji
smile.png


chętnie wysłucham Waszych opini i zdań !

Link do kanału (Gdyby ktoś był zainteresowany :) ) - https://www.youtube.com/channel/UCsY_cH491rBzLnhVUQKsk1Q

a tu jeden z moich filmików
 
Zapraszam do oglądania kolejnego Odcinka w którym próbuje grać Miss Fortunką !
 
Zapraszam do Oglądania Poradnika do Annie w którym możecie dowiedzieć się jak nią grać, jaki build składać, jakie combo wykonywać, naucze Was pare sztuczek i tricków dzięki którymi będzie Wam łatwiej nią grać !
Ponadto Zapraszam do subskrybowania, lajkowania i komentowania ! :)

 
Witam !
Zapraszam Was do oglądania kolejnego Poradnika tym razem do Gnara !
Są tam pokazane sztuczki, tricki, styl grania oraz moje doświadczenia odnośnie tej postaci !
Zapraszam Ponadto do lajkowania, subskrybowania, komentowania i udostępniania tego materiału jeśli się Wam spodoał !
Jeśli ktoś jest chętny współpracować to również jestem otwarty !
 
Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z moimi zmaganiami w grze League Of Legends ! Gramy razem z KozaKE grę rankingową !
Oprócz tego zapraszam do komentowania, lajkowania, subskrybowania i udostępniana materiału !
Wszelkie propozycje współpracy prosze pisać pod tym postem !
Zapraszam !
 
Zapraszam Wszystkich do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends !
Jesli podobają się Wam moje materiały to prosze o komentowanie, lajkowanie, subskrybowanie i udostępnianie ich znajomym !
Jeśli ktoś jest chętny na współprace to zapraszam ! :)
 
Witam ! i Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends w którym gramy i uczymy się grać postacią Taliyah ! Jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem i jak ta postać działa oraz jak nią grać to oglądaj :)
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Witam ! i Zapraszam Was do oglądania kolejnego odcinka z League Of Legends w którym gramy i uczymy się grać postacią Kennen ! Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częściątego kanału ! Jeśli jest ktoś chętny to nie sie zgłasza !
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Dzień Dobry Wszystkim ! Dziś mam dla Was kolejny odcinek w którym staramy się wbić Platyne II w League Of Legends ! Jak mi poszło ? Sprawdzcie Sami ! :)
- Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częścią tego kanału ! Jeśli jest ktoś chętny to niech sie zgłasza !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Zapraszam Wszystkich do oglądania kolejnego tym razem specjalnego odcinka z League Of Legends ! A dlaczego specjalny ? Bo jest to gierka z widzami na trybie "Jeden za Wszystkich !" Zapraszam !
-Zapraszam również do wspólnej gry bo jak wspominałem w poprzednim filmiku zaczynam serie "gry z widzami" ! mogą to być rankedy jak i zwykłe normale z których będe kręcił i chce abyście i Wy byli częścią tego kanału ! Jeśli jest ktoś jeszcze chętny to niech sie zgłasza !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Zapraszam Wszystkich na kolejny Odcinek tym razem nie z League Of Legends ! a jest to Vlog ! a o czym ? omawiamy Nowy Mikrofon Samson Go Mic, patrzymy jakie ma Tryby i jak mnie najlepiej słychać ! Zapraszam !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Zapraszam na Streama dziś na 14:00 , będziemy grać turniej ! Więcej informacji na filmiku !

 
Zapraszam Na Kolejny Poradnik do Postaci Lux !
Przypominam że dziś od 14:00 prowadze streama z lola aż do wieczora, a o 18:00 będe streamował turniej 5vs5 w którym będe grał ! Więc zapraszam na filmiki jak i na stream !
Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Zapraszam Was do Filmiku informacyjnego w którym przedstawiam wszystkie informacje dotyczące dzisiejszego streama który odbędzie się o godzinie 17:00 !
Będą to gry z Widzami, Rankedy a reszte obmyślimy razem na streamie zapraszam !
 
Zapraszam Wszystkich na kolejny odcinek z League Of Legends w którym uczymy sie grać Vayne ! Zapraszam i przypominam że dziś o 17:00 Stream na Youtube !
-Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Zapraszam Wszystkich do oglądania nastepnego z odcinków z gry League Of Legends w którym gram na ... Supporcie Braumem ! Zapraszam !
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Witaam !
Zapraszam do Oglądania kolejnego odcinka tym razem ćiwczymy sobie evelynn na jungli po tym jak na turnieju ciągle banują mojego maina Amumu ! :)
- Jeśli podobają się Wam moje materiały to zostawcie Łapke w góre, Subka, Komentarz i udostępniajcie ! bardzo mi tym pomożecie :)
 
Back
Do góry