funko fusion

Polećcie jakąś w miarę dynamiczną ścigankę

[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=8EqAPG5LQnw&feature=related[/youtube2]

jest to jedna z 3 części gry
 
a Toca Race Driver ? patrzyles na ta serie ?
ogolnie jakbys mial konsole to poradzilbym Ci GT albo Forze :)
 
@Aifam
Zajebiste! Nigdy nie widziałem tak dobrej offroadowej arcadowej gierki. Chyba się na nią skuszę. Zobaczę, czy czasem gdzieś producenci po drodzę dema nie upuścili i ją stestuję.

@Celes
Mam PS2, a na nim Gran Turismo 4, ale musiałbym chyba zainwestować w kierownicę do konsoli, bo ta gra nie jest już na pada. Nie wyrabiasz jak grasz padem. W Toca Race Driver grałem na kompie, ale jakoś mnie do siebie nie przekonała.
 
Driver to gra akcji, takie GTA dla ubogich. A co do serii Test Drive, to dosyć miło wspominam szóstkę, potem kolejne części były na PS2, więc nie miałem okazji nigdy ich stestować, ale kto wie, może i się skuszę, pomimo tego co napisałem w pierwszym poście. Którą część TD polecasz od siebie?
 
szczerze mialem doczynienia tak samio jakty Ty z 6ka ale ale Unlimited jest ponoc wykrecony ;)

a zerknij na nowego Drivera tego San Francisco chyba ;p
 
Nie chcę driverów, bo one ze ścigankami mają naprawdę niewiele wspólnego. To są gry akcji, podczas gdy ja szukam czystej ściganki z blachy, gumy i asfaltu ;)
 
Proponuję sprawdzić grę "The Crew 2". Jest to dynamiczna gra wyścigowa, która oferuje ogromny otwarty świat do eksploracji, w tym autostrady, bezdroża i miasteczka. Możesz wybierać spośród wielu różnych sportowych samochodów i brać udział w różnego rodzaju wyścigach. Gra skupia się bardziej na akcji i szybkości, niż na fabule, więc powinna Ci odpowiadać. Ponadto, w grze możesz uciekać przed policją i zaliczać różnego rodzaju szalone wyścigi uliczne. Sprawdź sobie gameplay z tej gry, być może spełni ona Twoje oczekiwania.
 
Back
Do góry